ويروس كرونا

۴ شهر لرستان در وضعیت آبی کرونایی
معاون علوم پزشکی لرستان اعلام کرد؛

وضعیت کرونایی ۶ شهر استان زرد اعلام شد

سيد موسي خادمي استاندار لرستان
استاندار لرستان در حاشيه جلسه ستاد ملي كرونا مطرح كرد؛

استاندار لرستان با اشاره به رشد ۳۰ درصدی شمار مبتلایان کرونا در استان طی هفته اخیر، تصریح کرد: این افزایش آمار نگران کننده است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید موسی خادمی در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا که به ریاست روحانی و با حضور استانداران سراسر کشور در خصوص آخرین وضعیت بیماری برگزار شد، اظهار داشت: بررسی بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و تأکید بر اجرای آموزش در کنار رعایت نکات بهداشتی محور اصلی جلسه امروز بود .

محمد سيف رئيس بيمارستان سينا نورآباد
رييس بيمارستان سينا خبر داد؛

رییس بیمارستان سینا نورآباد از راه‌اندازی بخش جديد كرونا در اين بيمارستان خبر داد.

محمد سیف امروز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرك، با ابراز نگرانی از آمار بالای مبتلایان به کرونا در دلفان گفت: به سبب افزايش بيماران ظرفيت بخش كرونا در بيمارستان سينا تكميل شده است و به همين منظور يك بخش جديد نيز راه‌اندازی كرديم.

وي اعلام كرد: حال عمومی ۹ بیمار مبتلا به كوويد۱۹ اين شهرستان وخیم است که در بخش آی‌سی‌یو تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ريیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

ريیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه یک مورد مراسم عروسی در کشور داشته‌ایم که هزار نفر در آن آلوده به بیماری شده‌اند، عنوان کرد:علیه کسانی که مراسم عروسی و ترحیم برگزار کنند اعلام جرم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار زرك، محمدرضا نیکبخت که روز شنبه در ...

سيد موسي خادمي استاندار لرستان
استاندار لرستان خبر داد؛

استاندار لرستان، از برخورد قانوني با برگزار كنندگان مراسم عروسي يا عزا در استان خبر داد و گفت: برگزاري هرگونه مراسم در روزهاي كرونايي جرم است.

به گزارش خبرنگار زرك، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست رئیس جمهور، گفت: عمده مطالب مطرح شده در جلسه امروز اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا برای مقابله با این بیماری بود که رئیس جمهور بر آنها تأکید داشت.

علي كاملي مدير فرودگاه خرم آباد
در پي شيوع كرونا صورت مي گيرد؛

مدير فرودگاه خرم‌آباد گفت: در پي شيوع ويروس كرونا از ورود مراجعان بدون ماسک به اين فرودگاه جلوگيري مي شود.

به گزارش خبرنگار زرك؛ علی کاملی با اعلام این خبر گفت: بر اساس بخشنامه‌های ستاد مدیریت بیماری کرونا، استفاده از ماسک برای همه الزامی بوده و با کارکنانی هم که همکاری نکنند برابر بخشنامه و مقررات جاری عمل خواهد شد.

حسن رضاييان فرماندار پلدختر
رضاييان عنوان كرد؛

فرماندار پلدختر، تجمعات را دليل افزايش ابتلا به كرونا در اين شهرستان عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار زرك، حسن رضاييان امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در یک هفته اخیر به طور میانگین روزانه هفت نفر در پلدختر به کرونا مبتلا شده اند که یکی از علل اصلی آن، برگزاری مراسم عروسی و عزاست. در بحث کرونا شرایط خوبی نداریم و متاسفانه روزانه شاهد افزایش آمار مبتلایان هستیم.

بیش از ۱۱ هزار کرونایی و ۲۴۵فوتی در لرستان
آمار جدید کرونا در لرستان منتشر شد

دبیر مراقبت و کنترل بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام كرد: تاكنون بيش از ۱۱هزار كرونايي و ۲۴۵ فوتي در اين استان ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار زرك، مريم كوشكي امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خرم آباد، بروجرد، دورود، نورآباد، الیگودرز، الشتر، پلدختر و ازنا به علت افزایش شمار بیماران بستری در روز در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و وضعیت شهرستاهای کوهدشت، رومشکان، چگنی و بخش پاپی هم زرد است.

۳۱۸ نمونه مثبت کرونایی در پلدختر ثبت شد
سياووشي:

ريیس شبکه بهداشت پلدختر گفت: از مجموعه یک‌هزارو ۸۹۵ نمونه ارسالی مشکوک به کرونا از اين شهرستان به مرکز استان تاکنون ۳۱۸ نمونه مثبت اعلام شده است.

به گزارش پايگاه خبري زرك، علی صفدر سیاووشی روز دوشنبه در جلسه شورای سلامت شهرستان اظهار داشت: با توجه به روند صعودی افزایش شیوع کرونا به علت فعالیت‌های روزانه مردم در کل کشور، استان لرستان و شهرستان پلدختر نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

160 مورد جديد ابتلا به كرونا در لرستان ثبت شد
طي ۲۴ ساعت اخير؛

رييس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ثبت ۱۶۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در این استان خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک نفر بر اثر ابتلای به کووید ۱۹ جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار زرك، محمدرضا نیکبخت امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: از ۸۴۹ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۱۶۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم