كوويد۱۹

نيكبخت خبر داد:

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان از ثبت دومین روز متوالی بدون مرگ کرونایی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت، امروز جمعه با بیان اینکه از ۵۴۶ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد، گفت: خوشبختانه طی روز گذشته نیز هیچ مرگی به علت کرونا در لرستان نداشته‌ایم.

روند افزایشی ابتلا به کرونا در لرستان همچنان ادامه دارد/ 71 نفر مبتلا طی 24 ساعت اخیر
نيكبخت:

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان به روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: طی روز گذشته ۷۱ نفر به کووید۱۹ مبتلا شدند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت، امروز جمعه با بیان اینکه از ۶۴۷ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد، گفت: خوشبختانه طی روز گذشته هیچ مرگی به علت کووید ۱۹ در لرستان نداشته‌ایم.

کرونا؛ لرستان از دیروز هیچ مرگی ثبت نکرده است

لرستان در یک روز گذشته، هیچ مرگی بر اثر ویروس کرونا ثبت نکرده است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت، رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان امروز چهارشنبه با بیان اینکه از ۶۲۶ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۸۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد، گفت: خوشبختانه طی روز گذشته هیچ مرگی به علت کووید ۱۹ در لرستان نداشته‌ایم.

آمار کرونا در لرستان؛ ۳۳۴۱ مبتلا، 149 فوتی
تا ۳۰ ارديبهشت؛

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تاکنون ۳هزار و ۳۴۱ مورد ابتلا و ۱۴۹ نفر نیز فوتی در اثر کرونا داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ۴۶۰ نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های مرجع استان، در طی بیست و چهار ساعت اخیر تعداد ۶۲ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

ابتلای ۳۰۰نفر از کادر درمان به کرونا/ مرگ مادران باردار و بیماران دیابتی در صورت ابتلا حتمی است
ريیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

ريیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ابتلای حدود ۳۰۰ نفر از کادر درمان استان به کرونا گفت: مرگ مادران باردار، بیماران دیابتی، قلبی، ریوی، سرطان و کسانی که سن بالا دارند در صورت ابتلا حتمی است.

به گزارش خبرنگار زرك، محمدرضا نیکبخت ۳۰ ارديبهشت در گفت و گو با رسانه‌ها در سخنانی با اشاره به وضعیت کنونی شهرهای مختلف لرستان در رابطه با بیماری کرونا، اظهار داشت: ما هیچ شهری را نداریم که در خطر نباشد.

دكتر محمدرضا نيكبخت رييس دانشگاه علوم پزشكي لرستان
اضافه شدن ۱۳۴ نفر به آمار كرونايي لرستان در ۲۴ ساعت اخير؛

به گفته‌ی رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان، در ۲۴ ساعت اخیر ۱۳۴ نفر دیگر به آمار کرونایی استان اضافه شده که نشان می‌دهد روند گسترش کرونا در لرستان همچنان افزایشی است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت ظهر یکشنبه که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت: از ۶۴۳ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت اخیر به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۱۳۴ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان
اينفوگرافيك |

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، با بیان اینکه ۹۶ مورد جدید ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شده است، گفت: متاسفانه تا کنون ۱۳۸ نفر در لرستان بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

دكتر محمدرضا نيكبخت رييس دانشگاه علوم پزشكي لرستان
رييس دانشگاه علوم‌پزشكي اعلام كرد؛

رييس دانشگاه علوم پزشكي لرستان، آمار جدید فوتی‌ها و مبتلایان به کرونا در استان را اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار زرك؛ محمدرضا نيكبخت امروز يكشنبه در جمع رسانه‌ها بيان داشت: از ۴۳۹ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان که شامل سه آزمایشگاه مرجع، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد و شهرستان بروجرد می‌شود ۳۹  نفر به آمار مبتلایان  به کووید ۱۹ در لرستان  اضافه شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان از بحرانی‌تر شدن کرونا در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمدرضا نیکبخت امروز جمعه که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، با تأکید بر اینکه کرونا در لرستان بحرانی‌تر شده است، تصریح کرد: در شبانه روز گذشته ۱۲۵ نفر در لرستان به ویروس کرونا آلوده و یک نفر نیز بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته است.

کشکولی خبر داد؛

فرماندار الیگودرز از مبتلا شدن ۱۰۳ نفر به کووید۱۹ در این شهرستان خبر داد.

حمید کشکولی شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر دیگر به تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان الیگودرز اضافه شد.

وی، شمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان را ۱۰۳ نفر اعلام کرد و گفت: اگر مردم رعایت نکنند مجبور می‌شویم محدودیت‌ها را دوباره اعمال کنیم.

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم