خودرو

آغاز فروش فوق‌العاده ۴ خودروی داخلی
ایران‌خودرو خبر داد؛

مادران برای ثبت‌نام نیاز به‌حساب وکالتی ندارند

تمدید اعتبار معاملات خودرو در لرستان
رئیس پلیس راهور استان خبر داد؛

وکالت‌نامه‌های منقضی‌شده خودرو اعتبار دارد.

با هدف کاهش انتقال ویروس؛

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی دورود گفت: ۴۶ دستگاه خودرو پلاک غیربومی با هدف کاهش انتقال ویروس کرونا در این شهرستان توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

اطلاعيه ستاد مديريت بيماري كرونا؛

ستاد مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هر گونه خودرو با پلاک غیربومی در استان توقیف مي‌شود.
به گزارش پايگاه خبري زرك، در این اطلاعبه آمده است پلیس راهور با همکاری مراجع قضایی در سراسر استان، از تاریخ امروز ۵ فروردین ۱۳۹۹ علاوه بر کنترل مبادی ورودی، در صورت مشاهده تردد خودروهایی با پلاک غیر بومی در سطح شهرهای استان، نسبت به هدایت این خودروها به پارکینگ اقدام خواهند نمود.

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش قیمت تعدادی از محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار دارد.
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، سمند ال‌ایکس با قیمت ۱۰۲میلیون تومان، دنا با قیمت ۱۴۵میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۲۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
علاوه بر این رانا با قیمت ۱۰۵میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان،پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۴۳۳ میلیون تومان و سمند EF7 با قیمت...

احمدی:

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید کاهش تولید خودروسازان و افزایش تقاضا به واسطه خرید برای شب عید موجب گرانی خودرو طی هفته‌های اخیر شده است.
به گزارش پایگاه خبری زرک، فریدون احمدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره گرانی خودور در بازار طی روزهای اخیر، گفت: از آنجایی که  در حال حاضر تقاضا و عرضه خودرو با یکدیگر برابر نیست، ...

عضو هیات مدیره انجمن همگن قطعه‌سازان کشور ورود سرمایه‌های سرگردان و افزایش تقاضا پایان سال را دو عامل اصلی برای افزایش قیمت خودرو در بازار دانست.
به گزارش پایگاه خبری زرک، بابک کریمخان درباره دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار به گسترش نیوز، گفت: قبل از هر چیز باید به این موضوع توجه داشت که افزایش قیمت‌ها مربوط به همه کالاها است و صرفا به خودرو محدود نمی‌شود و در شرایطی که بسیاری از کالاهای سرمایه‌ای افزایش قیمت داشته، طبیعی است قیمت...

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم