۶ تُن مرغ منجمد در لرستان برگشت خورد

کد خبر: 
۴۷۶۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان:

۶ تُن مرغ منجمد در لرستان برگشت خورد

سیروس ابراهیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: بیش از ۵۰۰ تُن مرغ منجمد در استان داریم که اصلاً خریدار ندارد، شب گذشته شش تُن آن را برگشت دادیم.

به گزارش پایگاه خبری زرک، سیروس ابراهیمی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر روز به اندازه کافی و در حد نیاز مردم لرستان کالا‌های اساسی به بازار عرضه می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ابراهیمی با اعلام اینکه گوشت مرغ منجمد و گرم در بازار به اندازه‌ای کافی عرضه شده است، گفت: روزانه حدود ۱۷۰ تُن گوشت گرم مرغ به بازار استان عرضه می‌شود.

وی گفت: همین الان بیش از ۵۰۰ تُن مرغ منجمد در استان داریم که اصلاً خریدار ندارد، شب گذشته شش تُن آن را برگشت دادیم، بسیاری از کسبه نیز لبنیات را به نرخ قدیم می‌فروشند، نظارت کافی هم در این رابطه صورت می‌گیرد.

معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار لرستان به مردم اطمینان داد که برای تامین همه اقلام مورد نیاز مردم لرستان، مشکلی در تامین و عرضه وجود ندارد.

ابراهیمی بیان داشت: در شهر خرم‌آباد بالای هزار رأس دام سبک و بیش از ۱۵۰ رأس دام سنگین از سوی قصابی‌ها در بین مردم توزیع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه برنج، لبنیات و… بیش از حد کافی در بازار استان وجود دارد تصریح کرد: مقداری در بحث روغن، آن هم به دلیل اینکه مواد خام آن در بندر، زیادی معطل شده بود و دیر به دست کارخانه‌ها رسید، دچار کمبود هستیم که این امر نیز به تدریج تأمین می‌شود، در غیر این‌صورت در تمام حوزه‌های تأمین کالاهای مورد نیاز مردم مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: 
سیروس ابراهیمی - استانداری لرستان - گوشت مرغ

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم