کسی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد

کد خبر: 
۴۴۹۶
امام جمعه بروجرد: 

کسی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد

سید علی حسینی امام جمعه بروجرد

امام جمعه بروجرد تأکید کرد: مسوولان و مدیران باید مراقب حقوق مردم باشند چرا که کسی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه‌های نماز جمعه بروجرد افزود: شهریور سال گذشته یکی از افراد مرکز نگهداری سالمندان بروجرد توسط فردی کتک خورده است که حکم قضایی فرد خاطی مهرماه پارسال قاطعانه صادر شد و به مجازات رسید.

وی ادامه داد: این موضوع به تازگی در فضای مجازی مطرح شد و در حالیکه برخورد با فرد متخلف انجام شده است چرا باید این مطلب و خبر آن منتشر و سبب خوشحالی دشمن شود.

حسینی تأکید کرد: دشمنان از طرح بسیاری مسائل در فضای مجازی سوء استفاده می‌کنند بنابراین باید تولید و انتقال محتوا در این فضا با دقت بیشتری صورت گیرد.

امام جمعه بروجرد همچنین با اشاره به میلاد پیامبر(ص) گفت: جشن این مناسبت به مدت سه شب با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این شهرستان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی همچنین شهادت مصطفی خمینی را منشا قیام امام راحل دانست و افزود: دشمن به خیال باطل خود تصور کرد که وجود پسر امام(ره) خطرناک است ولی شهادت این بزرگوار، مرجع قیام شد و سخنرانان شجاع و مخلص به افشاگری علیه دشمن پرداختند.

وی در بخش پایانی سخنان خود خواستار صدور مجازات متناسب با جرم توسط دستگاه قضا شد و با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: کارکنان ادارات، مسوولان و مدیران باید مراقب حقوق مردم باشند؛ چراکه کسی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
امام جمعه بروجرد - حجت الاسلام سید علی حسینی - خطبه های نماز جمعه

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم