پیاده روی خانوادگی و جشن سه کیلومتری «غدیر» در خرم‌آباد 

کد خبر: 
۶۹۸۶
سرپرست شورای هماهنگی لرستان خبر داد:

پیاده روی خانوادگی و جشن سه کیلومتری «غدیر» در خرم‌آباد 

احمدرضا غلامی

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات‌اسلامی لرستان از برگزاری پیاده روی خانوادگی و برپایی جشن سه کیلومتری در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، حجت‌الاسلام والمسلمین «احمدرضا غلامی» بعدازظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های عید غدیر که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با بیان اینکه عید غدیر از اعیاد مهم مسلمانان است، گفت: صدر درصد جمعیت لرستان پیرو ولایت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام) هستند.

وی، افزود: به منظور ایجاد فضایی شاد و در شأن این عید بزرگ علاوه بر جشن سه کیلومتری در بلورا شورای خرم‌آباد، برنامه‌های مختلف دیگری در سطح استان برنامه ریزی شده که یکی از آنها راهپیمایی خانوادگی (شادپیمایی) است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و دیگر دستگاه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان افزود: این مراسم عصر روز دوشنبه ۴تیرماه و هم‌زمان با شب عید غدیر در منطقه «چهارباغ» خرم‌آباد و با حضور مردم عزیز این شهرستان برگزار خواهد شد.

«وحید والیزاده مرادی» مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز ضمن تاکید بر برگزاری با شکوه این مراسم گفت: این اداره کل از تمامی ظرفیت‌های خود برای عمق بخشی و همچنین ایجاد نشاط بیشتر در این برنامه استفاده خواهد کرد و زمینه را برای حضور جوانان به ویژه هیئت‌های ورزشی استان در این برنامه مهیا میکند.

وی، تأکید کرد: باید در این برنامه و سایر برنامه‌های مشابه به موضوع «فرزندآوری و جوانی جمعیت» نگاهی ویژه‌ای صورت پذیرد و در فضاسازی محیطی و ارائه بسته‌های محتوایی در خلال مراسم به این‌مهم توجه شود.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
عید غدیر خم - احمدرضا غلامی - وحید والیزاده مرادی - پیاده روی خانوادگی - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم