نمایش خیابانی «چرخیدن» مقابل تالار وحدت اجرا شد

کد خبر: 
۵۰۴۱
در نخستین روز از جشنواره تئاتر فجر؛

نمایش خیابانی «چرخیدن» مقابل تالار وحدت اجرا شد

نمایش خیابانی «چرخیدن» مقابل تالار وحدت اجرا شد

خرم‌آباد - نمایش خیابانی «چرخیدن» تولید واحد نمایش حوزه هنری لرستان در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، در نخستین روز از آغاز اجراهای آثار نمایشی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نمایش خیابانی «چرخیدن» تولید واحد نمایش حوزه هنری لرستان در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت اجرا شد.

نمایش «چرخیدن» به نویسندگی و کارگردانی «آرش رضایی» منتخب جشنواره تئاتر خیابانی استان لرستان است که به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت.

در نمایش «چرخیدن» به کارگردانی «آرش رضایی»، زندگی یکی از شهدای فوتبالیست که کاپیتان تیم فوتبال بوده و در دوران دفاع مقدس و در عملیات فتح‌المبین به شهادت می‌رسد روایت می‌شود.

در این نمایش پنج هنرمند «آرش رضایی»، «سروش کشاورز»، «امیرحسین عبدالوند»، «علی دهقانی» و «امیر جعفری» به ایفای نقش می‌پردازند.

«آرش رضایی» نویسنده و کارگردان، طرح و ایده، طراح فضا طراح لباس، طراح حرکت «زهره عبدالوند»، منشی صحنه «سروش کشاورز»، طراح پوستر و بروشور و «فاطمه جان بزرگی» موسیقی نمایش بوده‌اند.

این نمایش همچنین در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر یک مرحله دیگر اجرای عمومی خواهد داشت و در ادامه مورد داوری قرار خواهد گرفت.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری «کوروش زارعی» با میزبانی از ۱۱۳ اثر در بخش‌های رادیو تئاتر، مسابقه بزرگ صحنه‌ای، مسابقه تئاتر خیابانی، مسابقه تئاتر بین‌الملل، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، بخش پژوهش و مسابقه بخش مرور در تهران برگزار می‌شود.

پایان پیام /

 

برچسب‌ها: 
جشنواره فجر - حوزه هنری لرستان - شهر تهران

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم