مشارکت حداکثری در انتخابات تکمیل کننده جشن انقلاب است

کد خبر: 
۶۱۵۹
وزیر آموزش و پرورش در لرستان؛

مشارکت حداکثری در انتخابات تکمیل کننده جشن انقلاب است

مشارکت حداکثری در انتخابات تکمیل کننده جشن انقلاب است

وزیر آموزش و پرورش در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در لرستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات تکمیل کننده جشن انقلاب است.

به گزارش پایگاه‌ خبری‌ زرک، «رضامراد صحرایی» امروز ۲۲ بهمن در جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لرستان با اشاره به اهمیت انتخابات و خنثی کردن توطئه‌های دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در این عرصه مهم سیاسی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضروری و تکمیل کننده جشن انقلاب است.

رضامراد صحرایی با بیان اینکه ما باید کاری کنیم که تمام درآمد نفت در زیرساخت‌ها استفاده شود، افزود: امروز استقلال کشور در حوزه اقتصاد در جهان کم نظیر است و ما هجدمین اقتصاد جهان هستیم در حالی که با تحریم‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم.

وی اظهارداشت: قبل از انقلاب در حوزه آموزش از هر دو نفر یک نفر بی‌سواد بود، اما حالا در تمام روستا‌ها امکانات تحصیل برای همه وجود دارد و بیش از ۹۷ درصد مردم کشورمان باسواد هستند.

وزیر آموزش و پرورش در لرستان گفت: قبل از انقلاب بسیاری از روستا‌ها به آب و برق دسترسی نداشتند، اما اکنون ۹۶ درصد مردم از نعمت آب شرب سالم بهره مندند و کمتر جایی وجود دارد که برق نداشته باشند.

صحرایی بیان کرد: ما نخبگانی بزرگ و جهانی داریم و در اختراعات به رتبه زیر ۱۰ در دنیا رسیده ایم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی گفت: اسرائیل منحوس که بسیاری از مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه را به شهادت رسانده اکنون زمین گیر شده و گدایی صلح می‌کند و این به برکت انقلاب و خون شهدا است که جهانی شده و دشمنان را حتی در هزاران کیلومتر آن طرف‌تر از مرز‌های ایران شکست می‌دهد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: این حاصل قدرت انقلاب اسلامی و خون پاک شهدایی است که به پیام استقلال و آزادی در سراسر جهان تبدیل شده است؛ باید قدر انقلاب را بدانیم و در برابر توطئه‌های دشمن آگاه باشیم.

صحرایی با اشاره به اینکه امروز در آستانه یک انقلاب دیگر از نوع سیاسی و اجتماعی هستیم، گفت: مشارکت در انتخابات از آن جهت اهمیت دارد که دشمنان تکلیف خودشان را با ما می‌فهمند.

وی با اشاره به اینکه سیاست دشمن ایجاد ناامیدی است و می‌خواهند کاستی‌های ما را پررنگ و پیشرفت‌ها و دستاورد‌های انقلاب را کمرنگ جلوه دهند، افزود: هر کشوری کمبود‌هایی دارد؛ مشکلات همه جا هست و نباید فراموش کرد که شکل گیری دولت‌ها برای رفع همین مشکلات است.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
جشن انقلاب - ۲۲ بهمن - شرکت در انتخابات - وزیر آموزش و پرورش - رضا مراد صحرایی

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم