مختومه شدن ۴هزار پرونده اجرای مهریه در لرستان 

کد خبر: 
۳۶۲۴
مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان خبر داد؛

مختومه شدن ۴هزار پرونده اجرای مهریه در لرستان 

مختومه شدن ۴هزار پرونده اجرای مهریه در لرستان 

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از مختومه شدن چهار هزار و ۲۳ فقره پرونده اجرای مهریه در استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ علی اکبر باقری شامگاه یکشنبه در سخنانی از رشد ۴۶۹ درصدی میزان وصول معوقات بانک‌ها در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ در لرستان خبر داد و اظهار داشت: در یک سال گذشته میزان وصول معوقات بانک‌ها در سطح استان لرستان قریب پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به رتبه پنجم لرستان در این رابطه در سطح کشور عنوان کرد: همچنین لرستان در بحث مقایسه وصول معوقات بانک‌ها در اسفند ماه سال گذشته نسبت به بهمن ماه رشد هزار و ۸۸۰ درصدی داشته و رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان افزود: طی سال گذشته تعداد پرونده‌های تشکیل شده اجرای اسناد رسمی استان شش هزار و ۳۳۸ فقره بوده که با افزایش ۳۹ درصدی نسبت به پرونده‌های تشکیل شده در سال ۹۸، در جایگاه سوم کشوری قرار گرفته است.

باقری تصریح کرد: از این تعداد چهار هزار و ۷۲۸ فقره مربوط به پرونده‌های تشکیلی اجرای مهریه بوده که نسبت به سال ۹۸، ۶۱ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: تعداد پرونده‌های مختومه اجرای اسناد رسمی تعداد هشت هزار و ۶۱۴ فقره سال درگذشته بوده که با رشد ۳۵۴ درصدی، لرستان در این راستا نسبت به سال ۹۸، در رتبه دوم کشور قرار گرفته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان بیان داشت: تعداد پرونده‌های مختومه مهریه در سال گذشته چهار هزار و ۲۳ فقره بوده که نسبت به سال ۹۸، رشد ۳۳۸ درصدی را داشته است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
اجتماعی - اداره کل ثبت اسناد و املاک لرستان - مهریه - علی اکبر باقری

پربیننده‌ترین خبرها