لرستانی‌ها اقتدار ایران را نشان می‌دهند

کد خبر: 
۷۰۴۹
استاندار لرستان:

لرستانی‌ها اقتدار ایران را نشان می‌دهند

ابوطالب شفقت استاندار لرستان

استاندار لرستان گفت: مردم این استان امروز با حضور حماسی پای صندوق‌های رای اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نمایش می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری زرک، «ابوطالب شفقت» جمعه پانزدهم تیرماه در بازدید از شعب اخذ رای عنوان کرد: مردم لرستان جمعه گذشته حماسه آفریدند و امروز نیز انتظار مقام معظم رهبری از مردم بیش از هفته گذشته است.

وی با اشاره به اینکه بنابر گزارشات ارسالی، هیجان و شور و نشاط مردم امروز بیش از مرحله قبلی است اظهار داشت: مردم ولایی و با غیرت لرستان یکبار دیگر وفاداری خود و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را به جهان نشان خواهند داد.

استاندار لرستان با قدردانی از ۲۵ هزار نفر مجریان، ناظران، بازرسان، مسئولان برگزاری انتخابات و رسانه‌های لرستان ابراز کرد: اطلاع رسانی و بازتاب حضور حماسی مردم به خوبی در حال انجام است و از مردم دعوت می‌شود طی ساعات اولیه برای شرکت در انتخابات حضور یابند.

«شفقت» تاکید کرد: به شهروندان اطمینان داده می‌شود با امنیت‌ترین و سالم‌ترین انتخابات برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان همچنین همراه با نماینده ولی فقیه در استان با حضور در شعبه ۶۸ اخذ رأی خرم‌آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

برای مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان لرستان یک هزار و ۶۳۸ صندوق اخذ رای پیش بینی شده است و ۲۵ هزار نفر مسولیت انجام فرآیند رای گیری را بر عهده دارند.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
انتخابات ریاست جمهوری - استاندار لرستان - ابوطالب شفقت

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم