لرستان؛ میزبان مستندسازان اردبیل

کد خبر: 
۷۰۳۸
معاون هنری ارشاد لرستان خبر داد؛

لرستان؛ میزبان مستندسازان اردبیل

رضا نیازی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری رویداد مشترک سینمایی با مستندسازان استان اردبیل در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش زرک از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، «رضا نیازی» گفت: در راستای تعامل بین هنرمندان مستندساز استان لرستان با فیلم‌سازان مستند استان‌های کشور برگزاری رویدادهای مشترک سینمایی در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

معاون هنری، سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه با همکاری خانه مستند استان و این اداره کل، رویداد سینمایی «مروری بر آثار مستند استان اردبیل» در شهریور ماه سال جاری در لرستان برگزار می‌شود، افزود: این رویداد سه روزه در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

«نیازی» برگزاری این‌گونه رویدادها و تعامل با سایر دفاتر سینمای مستند در استان‌‌های مختلف را در پیشبرد و ارائه با کیفیت‌تر آثار هنرمندان موثر دانست و افزود: در این رویداد ۱۰ نفر از هنرمندان مستندساز استان اردبیل حضور خواهند داشت که علاوه بر جلسات نمایش فیلم، تحلیل فیلم‌های مستند و تحلیل سینمای اردبیل و برگزاری کارگاه‌های فیلم قوم‌نگار، برنامه‌ای نیز به منظور آشنایی با آثار تاریخی و گردشگری استان نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان - رضا نیازی - مستندساز - اردبیل

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم