عملکرد مثبت لرستان در سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی

کد خبر: 
۵۴۱۸
استاندار لرستان مطرح کرد:

عملکرد مثبت لرستان در سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی

آئین کلنگ‌زنی ۳۶ واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی «خوشناموند» شهرستان کوهدشت

استاندار لرستان عملکرد لرستان در بخش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ «فرهاد زیویار» روز جمعه در آئین کلنگ‌زنی ۳۶ واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی «خوشناموند» شهرستان کوهدشت با اشاره  به سیاست دولت در لرستان مبنی بر ارتقا و توسعه شهرک‌های صنعتی افزود: شهرک‌های صنعتی بستری برای تجمیع زیرساخت‌ها و امکانات به صورت یکسان و یکنواخت برای ایجاد توازن هستند.

استاندار لرستان با اشاره به ضرورت ایجاد واحدهای کارگاهی در ناحیه صنعتی کوهدشت بیان کرد: این ۳۶ واحد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال در یک طرح ۶ ماهه آماده ‌بهره‌برداری خواهد شد و با متراژهای ۱۵۰ تا ۳۰۰ متر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. 

 زیویار با اشاره به عملکرد مثبت دو‌ساله در بخش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در سطح استان گفت: سه مورد سرمایه‌گذاری خارجی طی دو سال در استان رقم خورده است که سال گذشته یک مورد سرمایه‌گذاری چینی در استان صورت گرفت که نشان‌دهنده موفق بودن این رویکرد در استان است.

گفتنی است، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع استاندار، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری، فرماندار کوهدشت و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز در این مراسم حضور داشتند.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
شرکت شهرک های صنعتی لرستان - استاندار لرستان - فرهاد زیویار - کوهدشت

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم