دستگیری ۵۵ سارق در مرکز لرستان

کد خبر: 
۴۲۰۱
فرمانده انتظامی خرم‌آباد خبر داد؛

دستگیری ۵۵ سارق در مرکز لرستان

سرهنگ عباس دولتشاهی فرمانده انتظامی خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: ۵۵ سارق در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت، موضوع به صورت ویژه به منظور شناسایی سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: پس از یک هفته تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی مأموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی ۵۵ نفر سارق شده که پس از هماهنگی با مقام قضائی همگی دستگیر و به مقرهای انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد افزود: پس از انجام تحقیقات سارقان به ۱۱۸ فقره انواع سرقت اعتراف، از سارقان مقادیری اموال مسروقه کشف، تعدادی از مالباختگان شناسایی و افراد دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ دولتشاهی عنوان کرد: در همه امور پیشگیری از وقوع جرم مطمئن‌تر، سهل تر و ارزان‌تر است پس می‌طلبد شهروندان ضمن رعایت همه اصول خود مراقبتی در بحث پیشگیری از وقوع سرقت‌ها با نصب تجهیزات ایمنی اعم از دوربین‌های مداربسته، دزدگیر و سایر تجهیزات ایمنی از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

وی هوشیاری مردم در برابر مجرمان را مهم دانست و از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
فرماندهی انتظامی لرستان - عباس دولتشاهی - خرم آباد - سرقت

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم