تکمیل ظرفیت تخت‌های کرونای بیمارستان دورود

کد خبر: 
۳۶۲۹
فرماندار دورود خبر داد؛

تکمیل ظرفیت تخت‌های کرونای بیمارستان دورود

تکمیل ظرفیت تخت‌های کرونای بیمارستان دورود

فرماندار دورود با بیان اینکه ظرفیت بیمارستان شهر، تکمیل شده و دیگر تخت خالی نداریم، اعلام کرد: تعداد ابتلاء به کرونا در این شهرستان به شدت بالا است.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ خدانظر دریکوند در سخنانی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان دورود و تقدیر از همکاری اصناف در راستای رعایت محدودیت‌های کرونایی، اظهار داشت: متأسفانه تعداد ابتلاء به کرونا در دورود به شدت بالا است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر دورود به لحاظ شیوع کرونا خطرناک است، گفت: ظرفیت بیمارستان دورود تکمیل شده و تخت خالی برای بیماران نداریم.

فرماندار دورود با تاکید بر اینکه بخش «آی سی یو» بیمارستان این شهرستان کامل پُر است، افزود: از شهروندان خواهش می‌کنم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

دورهمی‌ها کانون انتقال ویروس کرونا

دریکوند با تاکید بر اینکه مهم‌ترین کانون انتقال و سرایت ویروس در شهرستان ما متأسفانه مراسم‌های عزاداری است، افزود: از مردم شهرستان خواهش می‌کنم به خاطر سلامتی خود، خانواده‌هایشان و اقوام از رفتن به این مراسم‌ها خودداری کنند و از صاحبان عزا نیز خواهش می‌کنیم که مردم را به مراسم‌ها نکشانند و از آنها بخواهند که در مراسم‌هایشان شرکت نکنند.

وی، بیان داشت: در حال حاضر در بیمارستان دورود، کودک سه ساله مبتلا به کرونا داریم.

فرماندار شهرستان دورود با تاکید بر اینکه خواهش ما این است که مردم به اصول بهداشتی توجه کنند، ادامه داد: مردم از حضور در مراسم‌ها خودداری کنند.

کادر درمان خسته است

دریکوند خطاب به مردم شهرستان، تاکید کرد: جان عزیزان‌تان در خطر است، وضعیت شهر دورود، وضعیت خوبی به لحاظ شیوع بیماری کرونا نیست.

وی با بیان اینکه کادر درمان شبانه روز در حال ارائه خدمات هستند و واقعاً خسته شده‌اند، گفت: همکاری اصناف و بازاریان در رابطه با رعایت اصول بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان دورود، بیان داشت: خواهش ما این است که مردم شب نشینی‌ها، جلسات خانوادگی و مهم‌تر از همه مراسم‌های عزاداری و فاتحه خوانی را با این شدت برگزار نکنند و جلوی تجمع مردم را بگیرند تا شاهد این وضعیت اسفبار در شهر نباشیم.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
اجتماعی - کرونا - فرمانداری دورود - خدانظر دريكوند

پربیننده‌ترین خبرها