تکمیل ظرفیت بیش از ۹۰ درصد مراکز اقامتی لرستان

کد خبر: 
۵۱۶۱
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد؛

تکمیل ظرفیت بیش از ۹۰ درصد مراکز اقامتی لرستان

تکمیل ظرفیت بیش از ۹۰ درصد مراکز اقامتی لرستان

خرم‌آباد - مدیرکل میراث‌فرهنگی لرستان، گفت: در حال حاضر ظرفیت بیش از ۹۰ درصد مراکز اقامتی استان تکمیل شده که نشان از انتخاب لرستان به‌عنوان یکی از مقاصد اصلی سفرهای نوروزی است.

به گزارش پایگاه خبری زرک، «عطا حسن‌پور» امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقامت ۳۳ هزار و ۷۸۷ مسافر نوروزی در مراکز اقامتی لرستان، اظهار داشت: از این تعداد نفر اقامت هشت هزار و ۸۲ نفر در هتل، ۷۶ نفر در اقامتگاه سنتی و ۶۲۲ نفر در مجتمع‌های گردشگری اقامت داشته‌اند.

وی افزود: همچنین دو هزار ۸۴۴ نفر در مهمان‌پذیرها، ۳۴ نفر در هتل‌آپارتمان و هزار و ۵۷۳ نفر نیز در اقامتگاه‌های بوم‌گردی اقامت داشته‌اند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان در خصوص دیگر مراکز اقامتی نیز، ادامه داد: اقامت در طرح خانه مسافر نیز شامل چهارهزار و ۶۰۷ نفر و مجموع اقامتگاه‌های موقت مسافران نوروزی نیز شامل دو هزار و ۲۰۰ نفر بوده است.

حسن‌پور، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد مراکز اقامتی استان تکمیل ظرفیت شده که نشان از انتخاب لرستان به‌عنوان یکی از مقاصد اصلی سفرهای نوروزی دارد.

وی، همچنین قلعه فلک‌الافلاک را پربازدیدترین جاذبه لرستان برشمرد و گفت: روز گذشته دو هزار و ۸۷۶ نفر از این اثر ارزشمند بازدید کردند.

پایان پیام/

 

برچسب‌ها: 
اداره کل میراث فرهنگی لرستان - عطا حسن پور - سفرهای نوروزی

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم