تشریح روزشمار هفته سلامت در بروجرد

کد خبر: 
۴۷۴۶
در نشست با خبرنگاران صورت گرفت؛

تشریح روزشمار هفته سلامت در بروجرد

دکتر شهرام ممدوحی معاون شبکه بهداشت بروجرد

معاون شبکه بهداشت بروجرد، روزشمار هفته سلامت را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زرک؛ «شهرام ممدوحی» که در نشست خبری با اصحاب رسانه بروجرد سخن می‌گفت، اظهار داشت: هفته سلامت امسال با شعار اصلی «سلامت ما، سلامت سیاره ما» از ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز و تا بیست و سوم همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی با تشریح روزشمار هفته سلامت اعلام کرد: شنبه ۱۷ اردیبهشت با عنوان نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت نام‌گذاری شده است.

معاون شبکه بهداشت بروجرد، نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در دستیابی به انرژی پاک را عنوان دومین روز هفته سلامت امسال عنوان و تصریح کرد: نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در مدیریت حوادث و بلایا عنوان روز سوم است.

ممدوحی؛ نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها در ارتقای سلامت خانواده و جوانی جمعیت که عنوان روز چهارم هفته سلامت است را بسیار مهم تلقی کرد و بیان داشت: با توجه به سلالمند شدن و پیرشدن جمعیت بایستی شهروندان را به افزایش جمعیت خانوار تشویق و ترغیب کرد و این مهم با همبستگی رسانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه محقق می‌شود.

نقش مردم، مسئولین، سمن‌ها به ترتیب در تولید پاک و مدیریت پسماندها، تغذیه سالم از مزرعه تا سفره و کاهش کنترل مصرف دخانیات عناوین دیگرِ روزهای هفته سلامت بود که ممدوحی به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: 
شبکه بهداشت و درمان بروجرد - شهرام ممدوحی - هفته سلامت

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم