تحقق کامل آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در لرستان

کد خبر: 
۳۲۶۵
مدیرکل استاندارد استان خبر داد؛

تحقق کامل آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در لرستان

تحقق ۱۰۰ درصدی آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در لرستان

مدیرکل استاندارد لرستان از تحقق ۱۰۰ درصدی آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ مرضیه قنبریان امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرحله چهارم آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در راستای صیانت از حقوق مردم و بررسی صحت عملکرد نازل‌های عرضه بنزین و گازوئیل جایگاه‌های عرضه سوخت استان آغاز شد.

وی گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و پیش بینی افزایش تردد با خودرو، از سوم اسفند ماه امسال، مرحله چهارم آزمون دوره‌ای نازل‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در سطح استان، با استفاده از توان کارشناسی دو آزمایشگاه همکار تأیید صلاحیت شده و با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان در حال انجام است.

مدیرکل استاندارد لرستان عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۷۸۳ مورد آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع در استان انجام شده است که با توجه به برنامه عملیاتی، تحقق ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

وی گفت: پس از آزمون دوره‌ای نازل‌ها، اگر مقدار تحویلی یک نازل به مقدار قابل توجهی با حد استاندارد اختلاف داشته باشد، در حضور نماینده استاندارد و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان، نازل به طور موقت از دسترس خارج می‌شود و پس از تنظیم و آزمون مجدد، مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
اجتماعی - اداره کل استاندارد لرستان - جایگاه سوخت

پربیننده‌ترین خبرها