تاکید فرماندار بر راه‌اندازی تصفیه خانه کشتارگاه دام بروجرد

کد خبر: 
۴۶۸۸
در حاشیه بازدید از کشتارگاه دام صورت گرفت؛

تاکید فرماندار بر راه‌اندازی تصفیه خانه کشتارگاه دام بروجرد

مجید منعمی سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد بر راه‌اندازی هر چه سریع‌تر تصفیه خانه کشتارگاه دام این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ مجید منعمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از کشتارگاه صنعتی دام بروجرد افزود: شهرداری باید هرچه سریعتر تصفیه خانه کشتارگاه را راه اندازی کند که در این راستا ۶ ماه فرصت دارد تا تاسیسات مورد نیاز تصفیه خانه نصب شود.

وی اظهار داشت: یکی دیگر از ضروریات کشتارگاه بروجرد راه اندازی سالن پیش سرد است که با توجه به اینکه سلامت گوشت بسیار اهمیت دارد بایستی ظرف یک هفته آینده آماده شود و مورد استفاده قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد با تاکید بر به روز رسانی خودروهای حمل گوشت گفت: دام کشتار شده باید در شرایط کامل بهداشتی به دست مردم برسد که در این راستا نیز به پیمانکار خودروها اخطار داده شده است اقدامات لازم را به سرعت انجام دهند در غیر اینصورت برکنار می‌شود.

منعمی افزود: کشتارگاه صنعتی بروجرد باید مداوم و زیر نظر بهداشت، گندزدایی و ضدعفونی شود که برای این کار نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است و از ورود افراد متفرقه به محوطه کشتارگاه نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ کشتارگاه صنعتی بروجرد تصفیه خانه ندارد و پسماندهای آن از جمله خون‌آبه به زمین‌های کشاورزی اطراف رها می‌شود که باعث مشکلات زیست محیطی شده است.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: 
فرمانداری بروجرد - مجید منعمی

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم