بهره‌برداری از ساختمان اتاق اصناف مرکز لرستان؛ آذرماه

کد خبر: 
۵۳۹۹
رئیس اتاق اصناف لرستان خبر داد:

بهره‌برداری از ساختمان اتاق اصناف مرکز لرستان؛ آذرماه

بهره‌برداری از ساختمان اتاق اصناف مرکز لرستان؛ آذرماه

رئیس اتاق اصناف مرکز لرستان از بهره‌برداری ساختمان این اتاق در آذرماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، «صادق ناصری» در سه‌شنبه‌های خبری امروز نهم آبان‌ماه که در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد، در تشریح این این خبر افزود: به‌منظور متمرکزشدن اتحادیه‌های اصناف سراسر استان لرستان و ساماندهی این اتحادیه‌ها ساختمان مرکزی اتاق اصناف لرستان آذرماه در خرم‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف مرکز استان جزو ۵ اتاق برتر در بین ۴۰۰ اتاق سراسر کشور است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از اتاق اصناف استان، ۲۵ اتحادیه شهرستانی و ۸ اتحادیه مرکز استان در اتاق اصناف که دارای شش طبقه است، متمرکز خواهند شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز لرستان خاطرنشان کرد: اتاق اصناف استان دارای ۲۲ هزار واحد صنفی در خرم‌آباد و ۵۰ هزار واحد صنفی در شهرستان‌های استان است که نظارت بر آن‌ها به عهده ۱۰ اتاق اصناف و ۱۵۰ اتحادیه صنفی است.

ناصری در خصوص اقدامات اتاق اصناف تصریح کرد: ما در ۶ماهه نخست سال ۱۴۰۲ توانسته‌ایم نزدیک به ۶ هزار شغل در مرکز و شهرستان‌های استان ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: همچنین بازرسی از سه هزار و ۹۰۰ واحد صنفی، تشکیل حدود ۳۴۹ پرونده و معرفی آن‌ها به تعزیرات حکومتی و ۱۴ میلیارد ریال جریمه واحدهای صنفی متخلف، از اقدامات اتاق اصناف مرکز لرستان در شش‌ماهه نخست سال جاری است.

پایان پیام /

 

برچسب‌ها: 
اتاق اصناف مركز لرستان - صادق ناصری

مقاله

یادداشت

گزارش

گفتگو

پربیننده‌ترین خبرها

فيلم | بازسازي صحنه قتل ميدان شهدا بروجرد
امروز صبح انجام شد؛
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز خبر داد:
در همایش بزرگداشت روز پرستار؛
فرزند عضو شورای شهر مرکز لرستان بر اثر کرونا درگذشت
.
رییس اداره مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان خبر داد:

چشم سوم