برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان خبر داد؛

برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان

برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان از برگزاری مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در مرکز این استان خبر داد.

سرهنگ حسن حجت‌پور در گفت‌وگو با پایگاه خبری زرک در تشریح این خبر افزود: رویداد تولید محتوای دیجیتال توسط سازمان فضای مجازی بسیج لرستان به منظور گرامیداشت ۶۳۰۰ شهید لرستان، ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رویداد در ۳ بخش پویانمایی، اپلیکیشن و بازی اندروید برگزار می‌شود، ادامه داد: شرکت برای عموم آزاد است وعلاقه‌مندان در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره می‌توانند در این رویداد حضور داشته باشند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان با بیان اینکه افتتاحیه رویداد ۱۲ آبان‌ماه راس ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود، عنوان کرد: ۱۱ آبان‌ماه تیم‌های شرکت کننده در محل برگزاری رویداد مستقر می‌شوند و ۱۲ آبان‌ماه ساعت ۱۰ صبح همزمان با سراسر کشور موضوعات رویداد اعلام و شرکت کنندگان به رقابت می‌پردازند.

حجت‌پور تصریح کرد: تیم‌های شرکت کننده ۴۸ ساعت در این رزمایش حضور دارند و خروج از محل برگزاری رویداد ممنوع است و در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می‌گیرد و در اختتامیه مراسم، تیم‌های برگزیده معرفی می‌شوند.

وی، شناسایی افراد متخصص در حوزه تولیدات دیجیتال، توانمند سازی و ایجاد اشتغال را از مهم‌ترین اهداف برگزاری رویداد برشمرد و گفت: در پایان این رقابت فشرده، تیم‌های برگزیده در این سه بخش معرفی و محصولات آنها با هدف تجاری سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

به گفته حجت پور، به تیم‌های برگزیده هر بخش جوایز نفیسی اهدا و به مسابقات کشوری که ۲۶ تا ۲۸ آبان‌ماه در تهران برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

انتهای پیام/
 

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم