انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان

کد خبر: 
۴۷۴۰
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان

 انهدام 2 باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان از انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۵۶ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ سردار «یحیی الهی» در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی لرستان در راستای طرح مبارزه با فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و با اشراف اطلاعاتی از فعالیت ۲ باند قاچاق که با ۲ دستگاه سواری قصد وارد کردن مقادیری سلاح و مهمات از استان‌های غربی کشور به لرستان را داشتند، مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی طی ۲ عملیات، ۲ دستگاه خودروی سواری مورد نظر را در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: با دستگیری ۴ نفر عضو این دو باند، در بازرسی از خودروهای مورد نظر ۵۶ قبضه سلاح شامل ۴۴ قبضه کلت کمری، ۱۲ قبضه سلاح شورشی و مقادیری مهمات کشف شد.

سردار «الهی» در پایان با اشاره به اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی هرگز اجازه عرض اندام به افرادی که به هر نحو بخواهند به امنیت مردم خدشه‌ای وارد کند نخواهد داد، با تقدیر از همراهی خوب مردم و دستگاه‌های امنیتی با پلیس گفت: از مردم شریف تقاضا داریم به محض مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به  فرزندان و خدمتگزاران خود در مجموعه انتظامی لرستان اطلاع دهند.

عکس: کامین ملکی

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: 
فرماندهی انتظامی لرستان - یحیی الهی - قاچاق سلاح

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم