انتصابی امیدبخش در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

کد خبر: 
۴۶۹۶
زرک:

انتصابی امیدبخش در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

علی سالاروند سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

با حکم علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور دکتر علی سالاروند، به عنوان سرپرست جدید اداره کل محیط زیست لرستان معرفی شد.
 
به گزارش پایگاه خبری زرک؛ علی سالاروند دارای دکترای آلودگی‌های محیط زیست، پژوهشگر برتر کشور و از مدیران جوان، خوش نام، متخصص و انقلابی است که به این سمت منصوب شده است.

این انتصاب در حالی صورت گرفته که از ۲۲ سال پیش تا به حال به هیچ مدیری از بدنه سازمان محیط زیست کشور برای قبول این مسئولیت اعتماد نشده تا توانمندی‌های خود را نشان دهند و مدیران کل گمارده شده از دیگر دستگاه‌ها و عموما غیر مرتبط منصوب شده بودند.

سالاروند، دانش آموخته رشته آلودگی‌های محیط زیست در تمامی مقاطع از کاردانی تا دکتری تخصصی است، وی سابقه ریاست بر دو اداره مهم و تخصصی در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان را در کارنامه کاری خود دارد. 

وی دو دوره پژوهشگر برتر محیط زیست کشور و یک مرتبه به عنوان پژوهشگر برتر لرستان معرفی شده است.

سالاروند علاوه‌بر سابقه تدریس در دانشگاه، دارای تالیفات متعدد، تدوین چندین استاندارد محیط زیستی و بهداشتی، و تالیف کتاب مرجع پسماندهای پزشکی است که در حال حاضر در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌گردد.

گفتنی‌ست؛ پیش از این مهرداد فتحی بیرانوند از سال۱۳۹۳ تا کنون این مسئولیت را بر عهده داشته است.

لازم به ذکر است، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل محیط زیست لرستان روز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ با حضور دانشیان معاون توسعه مدیریت سازمان محیط زیست کشور در محل اداره کل محیط زیست لرستان برگزار خواهد شد.

اکبر بابایی

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان - علی سالاروند - انتصاب مقامات

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم