اقامه نماز عید سعید فطر در لرستان

کد خبر: 
۳۷۷۶
صبح امروز؛

اقامه نماز عید سعید فطر در لرستان

اقامه نماز عید سعید فطر در لرستان

همزمان با سراسر کشور نماز عید سعید فطر صبح امروز در نقاط مختلف استان لرستان اقامه شد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ نماز عید سعید فطر در خرم‌آباد نیز به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان در فضای باز محوطه مصلای الغدیر اقامه شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان پس از اقامه نماز عید سعید فطر در خرم‌آباد در سخنانی اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان برخی دست‌های ناپاک حوادث تلخی برای مسلمانان رقم زدند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: بمباران مردم مظلوم یمن، بمب گذاری در مدرسه دخترانه‌ای در افغانستان و حمله رژیم اشغالگر قدس به مردم مظلوم فلسطین، همه و همه از جمله این حوادث تلخ و درد ناک بود.

وی سپس به توطئه‌های گوناگون استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار علیه جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون اشاره کرد و افزود: دشمنی، کودتا، آشوب‌های داخلی و جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند تا این نظام و انقلاب نوپا را از بین ببرند اما با هشیاری مردم مبارز ایران اسلامی، این توطئه‌ها یکی پس از دیگری نقش بر آب شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: این روزها همه تلاش دشمن این است که با ایجاد تفرقه و اختلاف بین جریان‌های داخل نظام از مشارکت حد اکثری مردم در انتخابات جلوگیری کنند.
امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: هوشیار باشید که انتخابات صحنه رقابت و رفاقت باشد نه صحنه تفرقه، کینه توزی و چند دستگی.

وی از مردم خواست تا با انتخاب بهترین رئیس جمهور آینده‌ای روشن برای کشور رقم بزنند.

عکس: محمد بیرانوند

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
اجتماعی - نماز عید سعید فطر - نماینده ولی فقیه در لرستان - سید احمدرضا شاهرخی

پربیننده‌ترین خبرها