افزایش ۶۰درصدی درآمدهای عمومی دولت در لرستان

کد خبر: 
۴۶۳۹
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان خبر داد

افزایش ۶۰درصدی درآمدهای عمومی دولت در لرستان

سمانه حسن پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: درآمدهای عمومی دولت در این استان تا پایان آبان ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ «سمانه حسن‌پور» امروز چهارشنبه که در کارگروه ستاد درآمد لرستان سخن می‌گفت، اظهار داشت: تاکنون ستاد درآمد تلاش خود را برای حل مشکلات فراروی وصول درآمدها انجام داده و مجدانه پیگیر افزایش درآمدهای عمومی استان است.

وی تأکید کرد: در این جلسات باید تصمیمات کارشناسی اتخاذ و در صورت لزوم با مکاتباتی  در سطح ملی برای اصلاح مقررات، آئین‌نامه و بخشنامه‌ها انجام شود تا بتوان بار مالی وصول مالیات‌ها را به درستی توزیع کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان در ادامه اعلام کرد: درآمدهای عمومی مصوب سال ۱۴۰۰، معادل ۱۰ هزار و ۴۴۲ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال است که درآمدهای عمومی وصول شده از محل منابع استانی تا پایان آبان ماه امسال بیش از هفت هزار و ۲۷۶ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال بوده است.

حسن‌پور با بیان اینکه این رقم وصولی نسبت به هشت ماهه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته است تصریح کرد: بیشترین افزایش وصولی با ۷۷ درصد مربوط به درآمدهای مالیاتی است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان - سمانه حسن پور - دهک های درآمدی

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم