اختصاص دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان بروجرد

کد خبر: 
۵۰۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد؛

اختصاص دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان بروجرد

اختصاص دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان بروجرد

خرم‌آباد - رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اختصاص یک دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، «بهرام دلفان» امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر صورت‌گرفته دانشگاه علوم پزشکی لرستان و همکاری نمایندگان شهرستان بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در راستای توسعه، پیشرفت و تجهیز بیمارستان‌های این شهرستان، دستگاه «سی‌تی‌اسکن» که یکی از ابزارهای تشخیصی و درمانی و نیازهای مبرم مردم در شهرستان بروجرد است اختصاص پیدا کرد.

وی، گفت: این دستگاه «سی‌تی‌اسکن» ۱۶ اسلایس که یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز پزشکی دنیا است از طریق هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای استقرار در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد اختصاص‌یافته است و امروز به مقصد شهرستان بروجرد بارگیری شده که تا ساعاتی دیگر در محل بیمارستان تخلیه می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، افزود: همچنین هم‌زمان سایت محل استقرار دستگاه «سی‌تی‌اسکن» در بیمارستان، با حمایت، همت و پیگیری‌های مستمر معاونت توسعه مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در حال اجرا و اتمام است که در آینده نزدیک شاهد افتتاح رسمی و پذیرش بیماران و مراجعین با تعرفه دولتی در شهرستان بروجرد خواهیم بود.

پایان پیام /

 

برچسب‌ها: 
دانشگاه علوم پزشکی لرستان - بهرام دلفان - سی تی اسکن

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم