آغاز گام پنجم طرح «شهید سلیمانی» برای مقابله با کرونا

کد خبر: 
۳۶۲۶
استاندار لرستان خبر داد؛

آغاز گام پنجم طرح «شهید سلیمانی» برای مقابله با کرونا

آغاز گام پنجم طرح «شهید سلیمانی» برای مقابله با کرونا

استاندار لرستان از آغاز گام پنجم طرح «شهید سلیمانی» برای مقابله با کرونا در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ سید موسی خادمی شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی اجرای مجدد طرح شهید سلیمانی در زمینه کرونا با اشاره به شروع مجدد طرح شهید سلیمانی تحت عنوان «پیگیری محله به محله»، اظهار داشت: با توجه به تغییراتی که در طرح جدید نسبت به روش قبلی اعمال شده، نیازمند یک هماهنگی مجدد بین دستگاه‌های مرتبط بود که به همین منظور جلسه‌ای با حضور مسئولان برگزار شد.

وی در خصوص مراحل این طرح گفت: در این طرح رهگیری، مراقبت، نظارت و حمایت وجود دارد و اخیراً واکسیناسیون نیز به آن اضافه شده و از توان بسیج در امر واکسیناسیون نیز استفاده خواهد شد.

استاندار لرستان عنوان کرد: متناسب با شرایط فعلی استان، دو مرحله از این طرح در استان لرستان در اولویت قرار گرفته که شامل استفاده از توان بسیج به منظور نظارت بر اعمال محدودیت‌ها در سطح شهرها و روستاهای استان و همچنین استفاده از امکانات نیروی انسانی بسیج و به ویژه نیروهای متخصص بسیج مانند پزشکان و پرستاران که امروزه مورد نیاز دانشگاه‌علوم‌پزشکی است.

خادمی با بیان ضرورت اجرای کامل طرح و همه‌مراحل آن گفت: از بین مراحل مختلف، دو گام ذکر شده را در دو هفته آینده در اولویت قرار خواهیم داد که امیدوارم شرایط به سمتی حرکت کند که موجب کاهش محدودیت‌ها شده و با کاهش نیازهای درمانی به سمت واکسیناسیون، مراقبت‌ها و حمایت‌های لازم حرکت کنیم.

انتهای پیام/

 

ویدئو: 
برچسب‌ها: 
اجتماعی - کرونا - استانداری لرستان - سید موسی خادمی

پربیننده‌ترین خبرها