آغاز پنجمین المپیاد ورزشی زندانیان لرستان 

کد خبر: 
۴۱۸۳
مدیرکل زندان‌های استان خبر داد؛

آغاز پنجمین المپیاد ورزشی زندانیان لرستان 

عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های لرستان

مدیرکل زندان‌های لرستان از آغاز پنجمین المپیاد ورزشی زندانیان زندان‌های این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ «عبدالمجید کشوری» که در آیین افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی زندان‌های لرستان که در زندان مرکز خرم‌آباد برگزار شد سخن می‌گفت، اظهار داشت: هدف از برگزاری این رقابت‌ها ایجاد فضای شور و نشاط و ارتقاء سطح سلامت جسم و روح مددجویان است .

وی تأکید کرد: تمام تلاش ما و همکاران‌مان از اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی این است که  بتوانیم روح ورزش و پهلوانی و جوانمردی را در فضای زندان‌ها دمیده و این روحیه را در جامعه‌ی هدف نهادینه کنیم که خوشبختانه استقبال خوبی هم بهعمل آمده است.

مدیرکل زندان‌های لرستان ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه‌های استاندارد در حوزه‌های مختلف اصلاحی و تربیتی ضمن شناسایی استعدادهای  مددجویان، زمینه پرورش و هدایت آنها نیز فراهم آید. 

به گفته کشوری در این مسابقات بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان زندان‌های استان در ۸ رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند.

آزادی ۲۷ زندانی جرائم غیرعمد در لرستان

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود از آزادی ۲۷ زندانی جرائم غیر عمد استان به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم خبر داد.

کشوری گفت: این زندانیان بدهکار مالی با کمک خیران آزاد شدند و به آغوش خانواده خود بازگردند.

وی افزود: در اجرای سنت حسنه آزادی جرایم غیرعمد، خوشبختانه با کمک خیران و مردم در سال‌های اخیر تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیر عمد لرستان آزاد شده اند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی لرستان تصریح کرد: امسال همچنین با کمک و مشارکت خیران ۲۵ زندانی جرائم غیرعمد استان در آستانه عید سعید فطر آزاد شدند.

کشوری افزود: در حال حاضر ۲۰۱ زندانی جرائم غیر عمد با بدهی نزدیک به ۳۵ میلیارد تومان در زندان‌های استان تحمل حبس می‌کنند که ۱۸ نفر آن ها بدهکار دیه حوادث کارگاهی و تصادفات، ۱۷۲ نفر بدهکار مالی غیرکلاهبرداری و ۱۱ نفر بدهکار مهریه و نفقه هستند.

عکس و خبر: امین یادگاری /

 

 

ویدئو: 
برچسب‌ها: 
اداره کل زندانهای لرستان - ورزشی - عبدالمجید کشوری

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم