«حاج قاسم» سردار دل‌های مظلومان بود

کد خبر: 
۴۶۶۱
استاندار لرستان:

«حاج قاسم» سردار دل‌های مظلومان بود

حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌های مظلومان بود

استاندار لرستان تاکید کرد: شهید حاج «قاسم سلیمانی» سردار دل‌های مظلومان بود.

به گزارش پایگاه خبری زرک، فرهاد زیویار استاندار لرستان با صدور پیامی از آحاد مختلف مردم برای حضور در مراسم گرامیداشت این شهید والامقام دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب شهدا و الصدیقین

«شهادت، بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است»

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

در آستانه سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی دل‌هایمان هوای او را دارد و عطر ولایت مداری اش در آسمان معنویت ایران اسلامی به مشام می‌رسد.

حاج قاسم سلیمانی نه تنها مرد میدان بلکه یک مکتب برای تمام انسان‌های آزاده دنیا است و حریتش را تاریخ به نیکویی نگاشت، مردی از جنس بسیج که در اوج توانگری، افتادگی پیشه اش بود.

هرگز از یادها نخواهد رفت زمانی که دنیا پر بود از رعب و وحشت غائله داعش و شجره خبیثه ای که توسط قدرت‌های بزرگ دنیا با هدف ایجاد مانع برای مقابله با کشورهای محور مقاومت ایجاد شده بود که با تدبیر سرباز ولایت، این نیروی اهریمنی برای همیشه ریشه کن شد.

آری قاسم سلیمانی سردار دل‌های مظلومان بود و هر کس با هر کیش و مذهبی او را دوست می‌دارد.

سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ساعت ۱:۲۰ یادآور خباثت‌ها و ناجوانمردی استکبار جهانی است و از این پس هر جا سخن از ظلم باشد، آمریکای جنایتکار و رفتارهای خصمانه این حکومت فاسد در اذهان پدیدار می‌شود.

سلیمانی رفت اما رفتارش الگوی تمام انسان‌های ظلم ستیز خواهد بود و جوانان انقلابی و بسیجی ایران اسلامی سیره او را سرلوحه خود قرار داده و وطن پرستی مرام آنها می‌ماند.

اکنون که در آستانه دومین سالگرد شهادت مظلومانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم، ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تمامی اقشار ایران اسلامی، از هم استانی‌های ولایت مدار می‌خواهیم با حضور خود در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها، یاد و خاطره این شهید والامقام را تا ابد زنده نگه دارند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
استاندار لرستان - فرهاد زیویار - قاسم سلیمانی

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم