علیرضا بیرانوند

عدم تغییر در نقشه جغرافیایی لرستان
مدیرکل تقسیمات کشوری استانداری لرستان:

طرحی برای تغییر در نقشه استان مطرح نشده است.

ایرانی‌ها بیرانوند و آنتورپ را غافلگیر کردند
بعد از دیدار با تاتنهام؛

بعد از دیدار با تاتنهام، ایرانی‌ها بیرانوند و آنتورپ را غافلگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ شب گذشته علیرضا بیرانوند برای اولین بار در ترکیب آنتورپ بلژیک قرار گرفت و عملکرد خوبی داشت.  

او در این دیدار بارها با مهارهای خود مهاجمان تاتنهام را ناکام گذاشت و بهترین بازیکن تیمش بود. در واقع بیرانوند جور مدافعان این تیم را هم کشید.

علیرضا بیرانوند آنتورپ بلژیک
سرمربی تیم آنتورپ بلژیک:

سرمربی آنتورپ بلژیک با تمجید از نخستین حضور علیرضا بیرانوند در دیدار برابر تاتنهام گفت: وی عالی بازی کرد و شایستگی حضور در این دیدار را داشت.

به گزارش زرک، ایوان لکو پس از شکست آنتورپ برابر تاتنهام در خصوص عملکرد علیرضا بیرانوند در درون دروازه اظهار داشت: بیرانوند عالی بازی کرد و درون دروازه آنتورپ قرار گرفت، زیرا شایستگی‌ آن را داشت.

محمد شریف خنجری بخشدار فیروزآباد
مدیرکل دفتر سیاسی استانداری لرستان در آیین معارفه بخشدار فیروزآباد:

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی به سر می‌بریم از این رو مسئولان باید بیش از گذشته در خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها تلاش کنند.  

به گزارش خبرنگار زرک؛ علیرضا بیرانوند، امروز یکشنبه در آیین معارفه بخشدار فیروزآباد با اشاره به شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی موجود در کشور، اظهار داشت:  اکنون شرایط کشور به مراتب از دوران دفاع مقدس سخت‌تر شده است.

سایت انگلیسی «بادیپاور» عنوان کرد:

علیرضا بیرانوند در کنار پیتر اشمایکل در لیست ۵ نفره متخصصان پرتاب توپ قرار گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری زرک؛ سایت انگلیسی «بادیپاور» در مطلبی پنج بازیکن متخصص در زمینه پرتاب توپ را در تاریخ فوتبال انتخاب کرده که علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش لرستانی تیم ...

علیرضا بیرانوند بهترین آسیایی تاریخ جام‌های جهانی
دروازه‌بان لرستانی تیم ملی فوتبال ایران؛

در نظرسنجی جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بهترین‌های این قاره در تاریخ جام جهانی، علیرضا بیرانوند در رده نخست قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه‌ترین نظرسنجی خود از کاربران خواسته بود تا بهترین آسیایی تاریخ جام‌های جهانی را انتخاب کنند. در این نظرسنجی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با ۵۹ درصد با اختلاف در رده نخست قرار دارد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس در آستانه محرومیت قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری زرک، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس اکنون ۳ کارته است و با دریافت یک کارت زرد در آستانه محرومیت قرار می‌گیرد.
سرخپوشان پایتخت در بازی بعدی خود باید مقابل سپاهان اصفهان قرار بگیرند و اگر بیرانوند یک کارت زرد دریافت کند، دیدار با شهرخودرو را از دست خواهد داد.
او که گلر اصلی سرخ‌ها و تیم ملی محسوب می‌شود...

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم