تکذیب

تکذیب انتصاب «کردعلیوند» به عنوان مدیرکل کار لرستان
در بیانیه ای؛

امیدوارم در لباس فاخر امدادگری خادم محرومان باشم.

حسن روحانی رئیس جمهور
معاون دفتر رئیس جمهوری

رئیس‌جمهوری فردا صبح در جلسه ستاد ملی شرکت می‌کند.

تکذیب شناسایی دومین ابتلا به کرونای انگلیسی در ایران 
معاون وزیر بهداشت خبر داد؛

خبر ابتلای نفر دوم صحت ندارد.

عطا حسن پور
مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان:

مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با تکذیب خبر کشف غار جدید در رومشکان گفت: هیچ غار جدیدی در کوهدشت کشف نشده است.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ عطا حسن پور صبح امروز با تکذیب خبرکشف غار جدید دررومشکان گفت: به نظر می‌رسد یک خبرگزاری در سطح ملی بدون هماهنگی با مسئولان استان این خبر را منتشر کرده که جای تعجب دارد.

رضا رشیدپور

تسنیم نوشت: رایزنی‌ها و گمانه‌زنی‌هایی در فضای‌ مجازی خبر از حضور رضا رشیدپور در برنامه «صبح بخیر ایران» می‌داد که شبکه یک با تکذیب این خبر اعلام کرد که خط مشی شبکه ملی منطبق با چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما است.

خبر تعطیلی تهران تکذیب شد

روابط عمومی فرمانداری تهران خبر تعطیلی تهران را تکذیب کرد.

توقف حکم اعدام ۳ محکوم به اعدام تکذیب شد

کانال خبرگزاری فارس نوشت: پیرو درج خبری با عنوان"توقف اجرای حکم اعدام و اعاده دادرسی"، مرکز رسانه قوه قضائیه ضمن اصلاح خبر توضیح داد که اعاده دادرسی منوط به درخواست وکیل است.

در خبر فارس آمده بود: پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد که به دستور «آیت‌الله رئیسی» مستند به ماده ۴۷۷ برای سه مجرم اعدامی (معروف به مجرمان آبان‌ماه) اعاده دادرسی صادر شده است.

بر این اساس اطلاعیه مرکز رسانه قوه قضائیه بدین شرح است:

توسط یک منبع آگاه در هوا فضای سپاه پاسداران؛

یک منبع آگاه در هوافضای سپاه پاسداران خبر شهادت فرمانده این نیرو را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، یک منبع آگاه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران، درباره خبر منتشر شده درباره شهادت سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده این نیرو اظهار کرد: خبر کذب است و هیچ اتفاقی برای سردار حاجی‌زاده رخ نداده است.

فرار بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان واسعی سبزوار
تکذیب شد؛

سبزوار- رییس بیمارستان واسعی سبزوار گفت: فیلم کوتاهی مبنی بر فرار یک بیمار کرونایی از این بیمارستان در فضای مجازی منتشر شده که واقعیت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، دکتر طه حسینی عصر یکشنبه در این باره به خبرنگاران افزود: تصویر منتشر شده بیمار متواری بیمارستان واسعی سبزوار مربوط به بخش اعصاب و ...

فرماندار پلدختر تکذیب کرد؛

فرماندار پلدختر با تکذیب خبر مسدود شدن مسیرهای ورودی و خروجی این شهر، اظهار داشت: چنین خبری صحت نداشته و تاکنون هیچ برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر پلدختر مطرح نشده است.
به گزارش پایگاه خبری زرک، حسن رضاییان با بیان اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا، در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع این بیماری تمهیدات خوبی در پلدختر اندیشیده شده است، افزود: پلدختر در مسیر اصلی تهران به جنوب قرار دارد...

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم