اداره كل ورزش و جوانان لرستان

حشمت‌الله امان‌الهی سرپرست اداره كل ورزش و جوانان لرستان
سرپرست اداره کل ورزش و امور جوانان استان خبر داد؛

سرپرست اداره کل ورزش و امور جوانان لرستان از افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی در استان تا پایان دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زرک؛ حشمت‌الله امان‌الهی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: چمن مصنوعی روستاهای کفراج دلفان، کاسیان خرم‌آباد، مکی آباد ازنا، داریاب دورود و اشتره گل گل کوهدشت تا پایان دولت به بهره برداری خواهند رسید.

با برگزاری انتخابات؛

با برگزاری انتخابات، «فرید بهرامی» رییس هیئت کشتی لرستان شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ صبح امروز دوشنبه مجمع هیئت کشتی لرستان با حضور دبیر فدراسیون کشتی برگزار و بعد از برگزاری انتخابات، «فرید بهرامی» به عنوان رییس هیئت کشتی استان انتخاب شد.

حمایت از طرح‌های سازمان‌های مردم نهاد جوانان لرستان
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام کرد:

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان اعلام كرد: از طرح‌ها و برنامه‌های سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حشمت‌الله امان‌الهی در حاشیه نشست هم‌اندیشی با اعضای مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان، تاکید کرد: با همدلی و وفاق می‌توانیم به خوبی از ظرفیت و پتانسیل عظیم جوانان در زمینه‌های مختلف به خوبی بهره‌مند شویم.

بيش از هشت هزار جوان لرستانی در نوبت وام ازدواج
ديناروند مطرح كرد؛

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: هشت هزار و ۱۶۹ جوان لرستانی در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج هستند.

به گزارش خبرنگار زرك، فرهاد دیناروند روز شنبه به رسانه ها اعلام کرد: اکنون هشت هزارو ۱۶۹ جوان لرستانی در صف دریافت وام ازدواج می باشند که انتظار داریم بانک‌های عامل در این زمینه به وظایف خود عمل کنند.

سيد علي كريمي مديركل ورزش و جوانان لرستان
مديركل ورزش و جوانان استان:

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه بازگشایی اماکن ورزشی در حال حاضر تحت‌ تاثیر کرونا قرار گرفته است، اعلام کرد: در خصوص فعالیت مجدد این مراکز هفته آینده تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار زرک، سید علی کریمی، با اشاره به تعطیلی تمامی فعالیت‌های ورزشی در لرستان، اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان، فعالیت‌های ورزشی تا اطلاع بعدی تعطیل است.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی خواستار شد؛

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، ایجاد مجتمع خوابگاهی ورزشی در  پلدختر را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید حمیدرضا کاظمی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر، اظهار داشت: سیل زیرساخت‌های ورزشی را تخریب کرد؛ اما خدمات و اقدامات پسا سیل اداره كل ورزش و جوانان لرستان چشمگیر بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: جوانان باید با خودباوری و اعتماد به نفس در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کنند و تمام توان خود را در جهت توسعه استان و ارتقای ملی به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ محمود ثمینی شامگاه چهارشنبه که در نشست با مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان لرستان سخن می‌گفت، ...

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان خبر داد:

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از خسارت کرونا به ۱۲۰۰ مرکز ورزشی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید علی کریمی، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا در سطح مراکز ورزشی لرستان، اظهار داشت: هزار و ۲۰۰ مرکز ورزشی در استان وجود دارد که از این تعداد ۹۵۰ باشگاه دولتی و مابقی خصوصی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه میزان تولد در استان لرستان زیر یک درصد و از نرم جمعیتی کشور پایین‌تر است، گفت: انقلاب اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت جوانان به پیروزی رسید و بايد بیکاری و مشکلات معیشتی آنان رفع شود.

به گزارش خبرنگار زرک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و جمعی ...

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در ديدار با منتخب مردم بروجرد تأكيد كرد؛

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: انتظار داریم نمایندگان لرستان در مجلس شوراي اسلامي کمک کنند تا بتوانیم سرانه فضاهای ورزشی در استان را ارتقا دهیم.

به گزارش خبرنگار زرك، سید علی کریمی در دیدار با «فاطمه مقصودی» نماینده منتخب مردم بروجرد در مجلس يازدهم اظهار داشت: ورزش يك جایگاه تخصصی است که نیاز به توجه و حمایت دارد تا بتواند بر روی ذهن و سلامت مردم تاثیرگذار باشد.

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم