تولید ۳۸۰ قلم محصول در داروسازی اکسیر بروجرد

کد خبر: 
۱۹۰
تحقق رونق تولید با وجود تمامی تحریم‌ها

تولید ۳۸۰ قلم محصول در داروسازی اکسیر بروجرد

مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر بروجرد از تولید ۳۸۰قلم محصول در این شرکت خبر داد.
محسن کردی به خبرنگار زرک گفت: داروسازی اکسیر بروجرد در سال ۱۳۶۷ در زمینی به وسعت ۳۶ هکتار به منظور تأمین داروی مورد نیاز مردم در شهرستان بروجرد تأسیس شد.
وی با بیان اینکه علاوه بر تأمین نیاز داخلی محصولات داروسازی اکسیر به خارج از کشور هم صادر می‌شود، اعلام کرد: اکسیر ۸۰۰میلیارد تومان محصول وارد بازار می‌کند و به ۱۹ کشور دنیا صادرات دارد که مهمترین آن کشور اکراین است.
مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر بروجرد با تأکید بر اینکه این شرکت ۶سال متوالی صادرکننده برتر و صادرکننده ممتاز کشور بده است، تصریح کرد: امسال ۲۵قلم محصول جدید تولید کردیم و در سال آتی ۲۰ قلم محصول جدید را روانه بازار می‌کنیم.

۸۰درصد انسولین کشور در شرکت اکسیر تولید می‌شود
کردی افزود: ما ۳۸۰قلم محصول در داخل کشور تولید می‌کنیم و ۸۰درصد انسولین کشور در کارخانه داروسازی اکسیر لرستان تولید می‌شود.
وی ادامه داد: در شرکت داروسازی اکسیر بروجرد ۸۳۰ نفر مشغول فعالیت هستند که از این تعداد ۶۰نفر از طریق آزمون و مصاحبه ابتدای سال‌جاری جذب شدند.
مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر بروجرد با بیان اینکه این شرکت دارای ۴بخش تولیدی؛ استریل، جامدات، مایعات و آنتی‌بیوتیک‌ها است، اظهار داشت: در بخش جامدات نسبت به سال گذشته بیش از ۱۵۰درصد افزایش تولید داشته‌ایم.
کردی به تحریمات اقتصادی علیه ایران اشاره و تأکید کرد: با وجود تمامی تحریم‌ها رونق تولید را محقق کردیم.

 

برچسب‌ها: 
اکسیر بروجرد - محسن کردی - داروسازی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص شما از ربات است.
CAPTCHA ی تصویری