دام‌های حذفی سایر استان‌ها نباید وارد کشتارگاه‌های دام لرستان شوند

معاون استاندار لرستان:

دام‌های حذفی سایر استان‌ها نباید وارد کشتارگاه‌های دام لرستان شوند

اسد عبدالهي معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان

معاون استاندار لرستان گفت: دام‌های حذفی سایر استان‌ها نباید تحت هیچ شرایطی وارد کشتارگاه‌های دام لرستان شوند و در صورت مشاهده موارد مشابه، برخورد قانونی انجام شود.

به گزارش خبرنگار زرک؛ جلسه کارگروه تنظیم بازار لرستان به ریاست اسد عبدالهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان و با پیگیری ۳ دستور کار توزیع نفت سفید روستایی و عشایری، جلوگیری از ورود دام‌های حذفی به استان و چگونگی حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: ساماندهی توزیع سوخت مورد نیاز روستاییان و عشایر استان یک ضرورت است که باید انجام شود.

عبدالهی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از هدر رفت سوخت، نفت سفید مورد نیاز روستاییان و عشایر استان با روش توزیع به وسیله کارت بانکی صورت پذیرد و سازمان امور عشایری نسبت به اجرای این طرح تا پایان شهریور اقدام کند.

وی موضوع ورود دام بی‌کیفیت به استان را از مباحث مهم عنوان کرد و افزود: دستگاه‌های مرتبط عضو کارگروه، ساز و کار مناسب برای جلوگیری از این اتفاق را تعریف و اجرایی کنند.

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: دام‌های حذفی سایر استان‌ها نباید تحت هیچ شرایطی وارد کشتارگاه‌های دام لرستان شوند و در صورت مشاهده موارد مشابه، برخورد قانونی انجام شود.

عبدالهی در ادامه با بیان اینکه حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی استان نیازمند اقدامات حمایتی است، گفت: حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی به بندر، از گمرک استان و با نام لرستان انجام شود.

وی با اشاره به لزوم تشکیل انجمن صنفی رانندگان در استان طی دو هفته آتی، خاطرنشان کرد: بهره گیری از  پیمانکاران و شرکت‌های توانمند دارای صلاحیت در زمینه حمل و نقل، به عنوان یک ضرورت مد نظر قرار گیرد.

معاون استاندار لرستان افزود: ناوگان حمل و نقل ریلی از دیگر ظرفیت‌های استان است که می‌توان با برنامه ریزی مناسب از این مزیت در زمینه حمل و نقل کالا بهره برد.

ایمان بیرانوند/

 

 

برچسب: 
استانداری لرستان - اسد عبدالهی - کارگروه ستاد تنظیم بازار - لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد