برای احقاق حق این مردم با کسی تعارف نداریم

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

برای احقاق حق این مردم با کسی تعارف نداریم

مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای احقاق حق این مردم با کسی تعارف نداریم.

به گزارش پایگاه خبری زرک، مرتضی محمودوند در جلسه کارگروه آب و انرژی استان که امروز در سالن جلسات شرکت برق برگزار شد، اظهار کرد: مهم ترین مشکل در تمام حوزه به ویژه در نیرو و آب بحث بودجه است که طبق روال گذشته بودجه توسط مدیران هزینه و مدیریت شده است.

وی ادامه داد: امروز با توجه به تحریم های اقتصادی، سیاسی، نظامی، فرهنگی و ... ملت در محاصره است و این تحریم ها به خاطر دشمنی است که اعتقادی مبارزه می کند و از هر جنایتی نیز فروگذار نیست.

محمودوند ادامه داد: امروز به حق بودجه بر اساس شرایط نرم و استاندارد در دسترس هیچ کس در کل کشور نیست، اما موضوعی که خیلی اهمیت دارد مردم نجیب و مظلوم کشور مخصوصاً لرستان است.

این نماینده مجلس ادامه داد: در زمانی که بودجه و ثروت های افسانه ای بوده متأسفانه کار خاص و ویژه ای برای مردم لرستان انجام نشده که نمود عینی داشته باشد.

محمودوند تصریح کرد: آب و انرژی حوزه کاری فوق تخصصی، حساس و موردنیاز کشور است و انتظار می رود مدیران استان بر اساس راهکار های قانونی با توجه به مسئولیت بنده هر جا دیدید نیاز است از این ابزار به نفع مردم استفاده و بهره برداری شود موارد را انعکاس دهید.

وی عنوان کرد: ما هیچ چیز مهم تر از دولت و ملت نداریم، امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ جایگاهی بالاتر و والاتر از ملت نیست پس نباید در هیچ حوزه ای کوتاهی داشته باشیم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث سدسازی بودجه هم تخصیص داده شده است، اما امروز این کار راکد است، در حوزه سرمایه گذاری خصوصی مدیران بر اساس اولویت بندی عمل کنند.

محمودوند تصریح کرد: نهادهای بزرگ و تأثیرگذاری خواهان سرمایه گذاری در استان هستند./

 

 

برچسب: 
مرتضی محمودوند - نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس - سدسازی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لرستان بيكارترين استان كشور در بهار امسال

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شد.

به گزارش پايگاه خبري زرك، بر اساس جدول نرخ بیکاری در بهار سال ۹۹ که توسط مرکز آمار ایران اعلام شده است، لرستان بار دیگر به عنوان بیکارترین استان ایران شناخته شد.

گفتگو

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس می گوید عدم در نظر گرفتن شاخص هایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، بار سنگینی بر دوش نظام گذاشته است.

سیدحمیدرضا کاظمی، با اشاره به تشکیل کارگروهی در کمیسیون شوراها برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: کمتر از یکسال تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فرصت داریم ...

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد