درون نيروي انتظامي بايد از تخلفات پاك باشد

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

درون نيروي انتظامي بايد از تخلفات پاك باشد

درون نيروي انتظامي بايد از تخلفات پاك باشد

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه درون خود نیروی انتظامی هم باید از تخلفات پاک باشد، بیان داشت: در صورت تحقق این امر، خود به خود ایجاد اعتماد می‌شود.

به گزارش خبرنگار زرك، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز یکشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی، رئیس عقیدتی سیاسی و رؤسای کلانتری‌های شهرستان خرم آباد در سخنانی با اشاره به حرکت‌های رو به رشد نیروی انتظامی و حوزه عقیدتی و سیاسی این نهاد، اظهار داشت: ارتقای فرهنگ دینی در این مجموعه مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به ویژگی اقتدار در نیروی انتظامی، عنوان کرد: اقتدار به معنای اجرای قانون با قاطعیت و بدون بی رحمی در مقابل افراد هنجارشکن است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه این امر از سوی نیروی انتظامی مشاهده شده است، بیان داشت: فعالیت نیروی انتظامی دارای گستره زیادی است و در حوزه‌های مختلف حضور دارد.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به وظایف گسترده نیروی انتظامی، افزود: اگر مردم با آسایش خاطر زندگی می‌کنند به خاطر اعتماد به نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به خدمات رسانی عمومی، تأمین امنیت عمومی مردم و… از سوی نیروی انتظامی، گفت: ویژگی بعدی نیروی انتظامی بحث اعتماد سازی است، مردم باید احساس کنند نیروی انتظامی محل اعتماد و تکیه گاه آنها است و در صف این کار کلانتری‌ها قرار دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه هنجارشکن باید بداند که چنگال عدالت نیروی انتظامی همواره آماده است که به وظیفه خود عمل کند، افزود: همچنین کسی که مورد ظلم واقع شده باید احساس کند پشتیبان و حامی دارد و همین امر موجب ایجاد اعتماد می‌شود.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه مردم باید احساس کنند که نیروی انتظامی حامی حق است، افزود: این امر موجب می‌شود که خیلی از رخدادهایی که وقت و انرژی نیروی انتظامی را می‌گیرد دیگر صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه درون خود نیروی انتظامی هم باید از تخلفات پاک باشد، بیان داشت: در صورت تحقق این امر، خود به خود ایجاد اعتماد می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی شگفت انگیز بوده اما عللی وجود داشته که شاهد نرخ بالای بیکاری، تورم و عدم رونق مطلوب کسب و کار در استان باشیم، افزود: مجموعه اینها موجب ایجاد آسیب‌های اجتماعی شده و در این راستا رفع این موارد نیازمند این بوده که همه مسئولان یک صدا باشند.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر پیگیری حل مسائل و مشکلات کلان استان، بیان داشت: این مشکلات با همت مسئولان حل می‌شوند و منجر به رقم خوردن آینده بهتر برای لرستان می‌شود.

وی، افزود: می‌توان با همکاری و همدلی مسائل را پیش برد./

امين بيرانوند

 

برچسب: 
نماينده ولي فقيه در لرستان - حجت الاسلام شاهرخی - نيروي انتظامي لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان