گازرسانی به ۱۴۰۰ روستای لرستان در هفت سال اخیر

معاون هماهنگی امور عمرانی لرستان:

گازرسانی به ۱۴۰۰ روستای لرستان در هفت سال اخیر

گازرسانی به 1400 روستای لرستان در هفت سال اخیر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: یکهزار و ۴۰۰ روستای استان در دولت های یازدهم و دوازدهم از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

به گزارش خبرنگار زرك، گودرز امیری روز جمعه در آیین گازرسانی به پنج روستای بخش بیرانوند شمالی افزود: اعتبار هزینه شده برای این امر با توجه به پراکندگی و موقعیت کوهستانی آن قابل توجه است.

وی با تاکید برحساسیت دولت در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: علاوه برحفظ و نگهداری تاسیسات زیربنایی روستاها، حفظ حریم جاده بسیار اهمیت دارد  چراکه توجه به این مهم موجب بروز اتفاقات ناگواری می شود.

وی ادامه داد: لرستان دارای ظرفیت های ویژه در کشاورزی، دامداری و همچنین گردشگری است که  استفاده از این منابع نیازمند همت و اراده مردم از جمله روستاییان می باشد.

امیری همچنین گفت: در مسیر راههای روستایی استان ساخت  و سازهای غیر مجاز  وجود دارد که باوجود پتانسیل گردشگری، این موضوع مانع توسعه مناطق شده بنابراین مردم بایستی جلوی تخلفات را بگیرند چراکه دولت علاقمند به ارائه خدمات است، اما شهروندان هم باید مشارکت کرده و با تخلفات مقابله کنند.

بیش از یکهزار و ۶۰۰ واحد صنعتی لرستان و ۹۹.۸ درصد خانوار شهری و بیش از۸۷ درصد خانوارهای روستایی واجد شرایط لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند./

 

برچسب: 
گودرز اميري - استانداري لرستان - شركت گاز لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان