پارک شاپوری از اماکن مستعد گردشگری خرم‌آباد است

استاندار لرستان:

پارک شاپوری از اماکن مستعد گردشگری خرم‌آباد است

پارک شاپوری از اماکن مستعد گردشگری خرم‌آباد است

استاندار لرستان تلفیق پل تاریخی شکسته و مجموعه پارک شاپوری را از اماکن مستعد جنوب شهر خرم‌آباد برای اقدامات گردشگری عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید موسی خادمی در بازدید از مجموعه پارک شاپوری خرم‌آباد گفت: این مجموعه یکی از پروژه‌های مهمی بود که در جنوب شهر خرم‌آباد انجام شد.

وی اظهار داشت: اقدامات مرتبط با پارک شاپوری از مدت‌ها پیش شروع شده بود که به دلیل مشکلاتی از قبیل وقوع سیل سال گذشته خرم‌آباد، ادامه تکمیل این مجموعه را با وقفه همراه کرد.

استاندار لرستان با بیان اینکه بخش عمده‌ای از زیرساخت‌های پارک شاپوری به اتمام رسیده است، افزود: سایر قسمت‌های نیمه تمام این مجموعه مانند کافی شاپ نیازمند مشارکت بخش خصوصی برای تکمیل آن است.

خادمی خاطرنشان کرد: پارک شاپوری به واسطه قرار گرفتن پل شکسته در این مجموعه از اماکن مستعد گردشگری شهر خرم‌آباد محسوب می‌شود و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برای ایجاد محیط مناسب گردشگری در محل، برنامه دارد.

وی یادآور شد: توافقات نهایی برای اتمام این مجموعه با شهرداری صورت گرفته است و امیدواریم هر چه سریع‌تر تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
استانداری لرستان - سید موسی خادمی - پارک شاپوری - شهرداری خرم آباد

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

پایگاه خبری زرک ـ بهنام فروتن نیا ، کارشناس ارشد علوم اجتماعی

چکیده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش تاثیر گذاری در توسعه ایفا می نماید، تمام جوامع سنتی و پیشرفته همواره به دنبال راهکارهایی برای ارتقای کارکرد خانواده و اعضای آن هستند. علوم جدید روانشناسی و جامعه شناسی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند ...

ادامه

گزارش

آموزشیار دانشگاه آزاد همچنان لنگ می‌زند

پایگاه خبری زرک ـ سمیرا جوادی*

سامانه‌ی آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی که فعالیت رسمی‌اش را از دهم شهریور سال جاری آغاز کرده است همچنان لنگ می زند. هفته‌ی اول آبان ماه هستیم و سامانه‌ی آموزشیار، امان دانشجویان را بریده است. ابتدا که این سامانه راه اندازی شد دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات مواجه شدند سپس انتخاب واحد به مشکل برخورد، بعد از آن پرداخت شهریه و حذف و اضافه که در این بین مشکلات و نگرانی‌هایی برای دانشجویان به ویژه فارغ التحصیلان و مشمولان خدمت به وجود آورد. بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد، اما سیستم آموزشیار برای برگزاری کلاس‌ها تجهیز نشده است و کلاس‌ها باید در سیستم وادانا برگزار شوند که این سیستم نیز دانشجویان را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است ...

گفتگو

پایگاه خبری زرک ـ پیام عالیخانی چگنی

دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلو لرستان از جذب و شناسایی استعدادهای رده‌های سنی مختلف ورزش شنا در این استان خبر داد.

وحید بیگ‌زاده در گفت‌وگو با زرک با اعلام این خبر افزود: نوجوانان و جوانان لرستانی پتانسل‌های خیلی بالایی در ورزش دارند و می‌توانند در شنا حرف‌های زیادی برا گفتن داشته باشند.

وی از قول مساعد وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لرستان در خصوص واگذاری استخر به هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سخن به میان آورد و ادامه داد: با افزایش مدارس تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو، برآنیم ضمن برگزاری لیگ‌های مختلف، رقابتی سالم و جذاب بین ورزشکاران و مربیان ایجاد کنیم.

ویدئوها

گرفتار شدن اعضای یک خانواده در خودروی تصادفی
تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی

تصاویر

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان
توزیع تجهیزات ورزشی در خرم‌آباد و کوهدشت
بازدید حسنی مقدم از روند تهیه، توزیع و تولید نهاده‌های دامی در خرم‌آباد
«بیشه پیرتو» قبل از کرونا
تصاویر مهار آتش سوزی انبار غذایی در خرم‌آباد
نخستین تصاویر پادگان ۹۰ ساله‌ی خرم‌آباد پس از تخلیه