نوع‌دوستی اصحاب رسانه دلفان قابل تقدیر است

فرمانده انتظامی دلفان در جمع خبرنگاران:

نوع‌دوستی اصحاب رسانه دلفان قابل تقدیر است

سرهنگ فضل الله منصوری فرمانده انتظامی شهرستان دلفان

فرمانده انتظامی دلفان با مثبت ارزیابی کردن فعالیت رسانه‌های شهرستان اظهار داشت: همه رسانه‌های شهرستان دلفان در زمان وقوع حوادثی مانند سیل و کرونا در کنار مسئولان بودند که این تلاش نشان از مردم دوستی رسانه‌هاست و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سرهنگ فضل‌الله منصوری که در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان دلفان سخن می‌گفت، با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهدای رسانه اظهار داشت: قلم بسترساز تحولات در جامعه است و اگر به درستی به تحریر درآید به طور حتم شاهد تحولات چشمگیری خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه اخبار و حوادث سبب آگاهی بخشی به جامعه می‌شود، افزود: انتظار می‌رود خبرنگاران نسبت به ریشه‌یابی وقوع حوادث و شناسایی و رفع آسیب‌های اجتماعی پیشگام باشند.

لزوم تعامل بیشتر خبرنگاران با نیروی انتظامی دلفان

فرمانده انتظامی دلفان ادامه داد: خبرنگاران و اصحاب رسانه همگام با نیروی انتظامی می‌توانند با ارتباط و تعامل بیشتر در حوزه‌های امنیتی، اجتماعی و حل مشکلات مردم و رفع موانع آنها موثر باشند.

منصوری تصریح کرد: صداقت، دلسوزی و سلامت کار رسانه‌ها مهمترین موضوعاتی هستند که به آنها اعتبار می‌دهد.

وی به اهمیت خبر اشاره کرد و ادامه داد:یک خبر می‌تواند تبعات زیادی را به دنبال داشته باشد، بنابراین در تهیه خبر باید همه جوانب را در نظر گرفت تا باعث تنش یا اختلافات نشود و علاوه بر آن مسائل امنیتی به همراه نداشته باشد.

مطالبه مشکلات مردم از مسئولان مهمترین وظیفه رسانه‌هاست

فرمانده انتظامی دلفان خاطرنشان کرد: مطالبه مشکلات مردم از مسئولان و انتقادات سازنده در چهار چوب قانون از مهمترین وظایف رسانه‌هاست که اگر به درستی انجام بگیرند موثر خواهند بود.

سرهنگ منصوری به اهمیت امنیت جامعه اشاره کرد و گفت: در انتشار اخبار حوزه امنیتی باید بیشترین دقت را داشته باشیم و قبل از درج اینگونه خبرها با معاونت اجتماعی منطقه هماهنگی شود.

وی یادآور شد: احساس امنیت از امنیت بالاتر است؛ زیرا مردم وقتی احساس کنند امنیت برقرار است و مشکلات امنیتی وجود ندارد با آرامش زندگی خواهند کرد.

انتشار یک خبر نادرست سبب زیر سوال بردن خدمات انجام شده می‌شود

فرمانده انتظامی دلفان تصریح کرد: انتشار یک خبر نادرست سبب بی اعتمادی و زیر سوال بردن خدمات انجام شده می‌شود و آن دستگاه اجرایی را در راه رسیدن به هدف دچار نامیدی خواهدشد.

سرهنگ منصوری با مثبت ارزیابی کردن فعالیت رسانه‌های شهرستان اظهار داشت: همه رسانه‌های شهرستان دلفان در زمان وقوع حوادثی مانند سیل یا در دوران اوج کرونا در کنار مسئولان بودند که این تلاش نشان از مردم دوستی رسانه‌هاست و قابل تقدیر است.

وی در پایان با اشاره به اینکه کار رسانه‌ها آگاهی بخشی است گفت: رسانه در خیلی از موارد با آگاهی بخشی و آموزش‌های لازم به مردم می‌توانند زمینه وقوع خیلی از جرایم را بگیرند.

در پایان این مراسم فرماندهی نیروی انتظامی دلفان از خبرنگاران حاضر با اهدا لوح یادبود، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
فرماندهی انتظامی شهرستان دلفان - فرماندهی انتظامی لرستان - سرهنگ منصوری

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد