لزوم ارائه خدمت بی‌منت به مردم کوهدشت در حوزه ثبت اسناد و املاک

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان تأکید کرد؛

لزوم ارائه خدمت بی‌منت به مردم کوهدشت در حوزه ثبت اسناد و املاک

علی اکبر باقری مديركل ثبت اسناد و املاک لرستان

مدیرکل ثبت اسنادواملاک لرستان بر ارائه خدمت بی‌منت و شایسته به مردم شریف کوهدشت در حوزه ثبت اسناد و املاک تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار زرک، علی اکبر باقری که در جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کوهدشت سخن می‌گفت، با اشاره به جایگاه و اهمیت مجموعه ثبت اسنادواملاک در تنظیم روابط حقوقی جامعه و نیز کمک به اجرای عدالت، بر ارائه خدمت بی‌منت و شایسته به مردم شریف این شهرستان در حوزه ثبت اسنادواملاک تأکید کرد.

وی، جایگاه مسئولیت در نظام اسلامی را خطیر دانست و تصریح کرد: مجموعه کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک کوهدشت لازم است با فرشاد کورانی که مسئولی توانمند، متعهد و آشنا به مسائل و مشکلات حوزه ثبتی شهرستان است، همراه و همدل باشند.

اجرای طرح کاداستر در حوزه‌های اراضی ملی، دولتی وشهری، تعیین تکلیف پرونده‌های متقاضیان صدور اسناد مالکیت و نیز مختومه نمودن پرونده‌های اجرای اسناد رسمی از جمله اولویت‌های کاری سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کوهدشت بود که باقری به آن اشاره کرد.

گفتنی است در پایان، فرشاد کورانی به عنوان سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک کوهدشت معرفی و از خدمات حیدر امرایی رییس پیشین این اداره قدردانی به عمل آمد.

فرانک امیری/

 

 

برچسب: 
اداره كل ثبت اسناد و املاك لرستان - علی اکبر باقری

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

پایگاه خبری زرک ـ بهنام فروتن نیا ، کارشناس ارشد علوم اجتماعی

چکیده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش تاثیر گذاری در توسعه ایفا می نماید، تمام جوامع سنتی و پیشرفته همواره به دنبال راهکارهایی برای ارتقای کارکرد خانواده و اعضای آن هستند. علوم جدید روانشناسی و جامعه شناسی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند ...

ادامه

گزارش

آموزشیار دانشگاه آزاد همچنان لنگ می‌زند

پایگاه خبری زرک ـ سمیرا جوادی*

سامانه‌ی آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی که فعالیت رسمی‌اش را از دهم شهریور سال جاری آغاز کرده است همچنان لنگ می زند. هفته‌ی اول آبان ماه هستیم و سامانه‌ی آموزشیار، امان دانشجویان را بریده است. ابتدا که این سامانه راه اندازی شد دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات مواجه شدند سپس انتخاب واحد به مشکل برخورد، بعد از آن پرداخت شهریه و حذف و اضافه که در این بین مشکلات و نگرانی‌هایی برای دانشجویان به ویژه فارغ التحصیلان و مشمولان خدمت به وجود آورد. بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد، اما سیستم آموزشیار برای برگزاری کلاس‌ها تجهیز نشده است و کلاس‌ها باید در سیستم وادانا برگزار شوند که این سیستم نیز دانشجویان را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است ...

گفتگو

پایگاه خبری زرک ـ پیام عالیخانی چگنی

دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلو لرستان از جذب و شناسایی استعدادهای رده‌های سنی مختلف ورزش شنا در این استان خبر داد.

وحید بیگ‌زاده در گفت‌وگو با زرک با اعلام این خبر افزود: نوجوانان و جوانان لرستانی پتانسل‌های خیلی بالایی در ورزش دارند و می‌توانند در شنا حرف‌های زیادی برا گفتن داشته باشند.

وی از قول مساعد وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لرستان در خصوص واگذاری استخر به هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سخن به میان آورد و ادامه داد: با افزایش مدارس تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو، برآنیم ضمن برگزاری لیگ‌های مختلف، رقابتی سالم و جذاب بین ورزشکاران و مربیان ایجاد کنیم.

ویدئوها

گرفتار شدن اعضای یک خانواده در خودروی تصادفی
تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی

تصاویر

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان
توزیع تجهیزات ورزشی در خرم‌آباد و کوهدشت
بازدید حسنی مقدم از روند تهیه، توزیع و تولید نهاده‌های دامی در خرم‌آباد
«بیشه پیرتو» قبل از کرونا
تصاویر مهار آتش سوزی انبار غذایی در خرم‌آباد
نخستین تصاویر پادگان ۹۰ ساله‌ی خرم‌آباد پس از تخلیه