توزیع ۶۰۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش‌آموزان کمتر برخوردار لرستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به زرک خبر داد؛

توزیع ۶۰۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش‌آموزان کمتر برخوردار لرستان

سید محمد طباطبایی مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از توزیع ۶۰۰ بسته مِهر تحصیلی بین دانش‌آموزان کمتر برخوردار استان خبر داد.

حجت‌الاسلام سید محمد طباطبایی، روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک؛ با اعلام این خبر گفت: امسال همزمان با بازگشایی مدارس ۶۰۰ بسته وسایل و نوشت‌افزار در قالب «طرح مهر تحصیلی» بین دانش‌آموزان نیازمند لرستان توزیع شد.

وی، ارزش این بسته‌ها را ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: «طرح مهر تحصیلی» در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در لرستان اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان به محتویات بسته مهر تحصیلی توزیعی بین دانش‌آموزان اشاره و اضافه کرد: این بسته‌ها شامل کیف، دفتر، مداد، مدادرنگی و سایر وسایل مورد نیاز تحصیلی بود که به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی، نظارت بر نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان را از مهم‌ترین رسالت‌های اوقاف و امور خیریه برشمرد و خاطرنشان کرد: بسته‌های مهر تحصیلی طبق نیات واقفان خیراندیش تهیه و در بین دانش‌آموزان توزیع گردید.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
سید محمد طباطبایی - اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان - طرح مهر تحصیلی - بازگشایی مدارس

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ظرفیت تبدیل شدن خرم‌آباد به شهر پیاده محور

پایگاه خبری زرک ـ بتول صادقی‌مهر

محقق و مدرس دانشگاه‌های مرکز لرستان گفت: با برنامه ریزی‌ها و تامین منابع مالی، خرم‌آباد ظرفیت تبدیل شدن به شهر پیاده محور را دارد.

محمد اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار زرک با بیان اینکه کارکرد معبر پیاده در فضای عمومی شهر می‌تواند موجب تقویت رابطه اجتماعی و معنوی شهروندان شود، افزود: پیاده‌روی می‌تواند در ارتقای سطح سلامت شهروندان مؤثر باشد به نحوی که سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی شهروندان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد به دهمین دلیل است که جوامع دارای بسترهای شهری مناسب برای پیاده‌روی از مزیت شادمانی بیشتری نسبت به جوامع فاقد این مؤلفه برخوردار هستند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام