مخابرات لرستان همواره جزء مناطق تأثیرگذار بوده است

عضو هیئت مدیره مخابرات ایران در مراسم معارفه مدیر مخابرات لرستان:

مخابرات لرستان همواره جزء مناطق تأثیرگذار بوده است

عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: مدیران و کارکنان مخابرات منطقه لرستان با درک شرایط این استان و لزوم خدمت‌رسانی ویژه به تمام مشتریان، همیشه جزء مناطق بسیار مهم و تأثیرگذار می‌باشد.

به گزارش خبرنگار زرک، ابراهیم یافتیان که در مراسم تودیع و معارفه مدیر شرکت مخابرات منطقه‌ی لرستان سخن می‌گفت، با تأکید بر این‌که توجه به تولید و رونق آن اولویت اصلی شرکت مخابرات ایران است، اضافه کرد: امروزه یکی از ارکان رشد و توسعه در کشورها، داشتن زیرساخت ارتباطی و بخصوص ict می‌باشد.

وی در ادامه بقای شرکت مخابرات و هر شرکت خدماتی دیگر را در ارائه خدمات نوین و طبق تکنولوژی روز دانست.

عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، با اشاره به نقش ویژه استان لرستان در پیشبرد اهداف این شرکت اظهار داشت: مدیران و کارکنان مخابرات منطقه لرستان با درک شرایط این استان و لزوم خدمت‌ رسانی ویژه به تمام مشتریان، همیشه جزء مناطق بسیار مهم و تأثیرگذار می‌باشد و با توجه به پتانسیل موجود و نیروهای جوان و متخصص امیدوارم آینده‌ای درخشان‌تر و ارتقای استان به ۱۰ استان برتر کشور و در راستای اهداف راهبردی مخابرات ایران پیش روی مخابرات منطقه‌ی لرستان باشد.

 

کارکنان مخابرات لرستان از نیروهای توانمند هستند

در ادامه مراسم، هومان محمودی، مدیر پیشین منطقه ضمن خیرمقدم به مهمانان و تبریک به مدیر جدید منطقه، با ارایه سخنانی، عملکرد منطقه را در سایه تعامل و همراهی کارکنان و نظم و انسجامی که در منطقه لرستان وجود دارد دانست و از تلاش تمام حوزه‌ها در جهت پیشبرد اهداف شرکت قدردانی و مسئولان ادارات و واحدها را از نیروهای ارزشی و توانمند در حیطه کاری و مجموعه مخابرات منطقه توصیف کرد.

سپس، سید محمد قاسمی سرپرست جدید منطقه از اعتماد مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سپردن این مسئولیت قدردانی و اضافه کرد: امید است با همراهی و تعامل مسئولان و کارکنان، همچون گذشته خدمات مطلوبی به هم استانی‌ها و شهروندان ارائه نماییم.

در پایان مراسم، حکم قاسمی، سرپرست جدید منطقه به ایشان اهدا واز خدمات ارزنده محمودی با اهدای لوح، تقدیر شد.

 

عکس و خبر: امیر علی‌پناهیان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

پایگاه خبری زرک ـ بهنام فروتن نیا ، کارشناس ارشد علوم اجتماعی

چکیده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش تاثیر گذاری در توسعه ایفا می نماید، تمام جوامع سنتی و پیشرفته همواره به دنبال راهکارهایی برای ارتقای کارکرد خانواده و اعضای آن هستند. علوم جدید روانشناسی و جامعه شناسی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند ...

ادامه

گزارش

آموزشیار دانشگاه آزاد همچنان لنگ می‌زند

پایگاه خبری زرک ـ سمیرا جوادی*

سامانه‌ی آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی که فعالیت رسمی‌اش را از دهم شهریور سال جاری آغاز کرده است همچنان لنگ می زند. هفته‌ی اول آبان ماه هستیم و سامانه‌ی آموزشیار، امان دانشجویان را بریده است. ابتدا که این سامانه راه اندازی شد دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات مواجه شدند سپس انتخاب واحد به مشکل برخورد، بعد از آن پرداخت شهریه و حذف و اضافه که در این بین مشکلات و نگرانی‌هایی برای دانشجویان به ویژه فارغ التحصیلان و مشمولان خدمت به وجود آورد. بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد، اما سیستم آموزشیار برای برگزاری کلاس‌ها تجهیز نشده است و کلاس‌ها باید در سیستم وادانا برگزار شوند که این سیستم نیز دانشجویان را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است ...

گفتگو

پایگاه خبری زرک ـ پیام عالیخانی چگنی

دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلو لرستان از جذب و شناسایی استعدادهای رده‌های سنی مختلف ورزش شنا در این استان خبر داد.

وحید بیگ‌زاده در گفت‌وگو با زرک با اعلام این خبر افزود: نوجوانان و جوانان لرستانی پتانسل‌های خیلی بالایی در ورزش دارند و می‌توانند در شنا حرف‌های زیادی برا گفتن داشته باشند.

وی از قول مساعد وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لرستان در خصوص واگذاری استخر به هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سخن به میان آورد و ادامه داد: با افزایش مدارس تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو، برآنیم ضمن برگزاری لیگ‌های مختلف، رقابتی سالم و جذاب بین ورزشکاران و مربیان ایجاد کنیم.

ویدئوها

گرفتار شدن اعضای یک خانواده در خودروی تصادفی
تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی

تصاویر

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان
توزیع تجهیزات ورزشی در خرم‌آباد و کوهدشت
بازدید حسنی مقدم از روند تهیه، توزیع و تولید نهاده‌های دامی در خرم‌آباد
«بیشه پیرتو» قبل از کرونا
تصاویر مهار آتش سوزی انبار غذایی در خرم‌آباد
نخستین تصاویر پادگان ۹۰ ساله‌ی خرم‌آباد پس از تخلیه