عملکرد روابط‌عمومی مخابرات لرستان مطلوب است

مدیر مخابرات منطقه لرستان:

عملکرد روابط‌عمومی مخابرات لرستان مطلوب است

سید محمد قاسمی مدير مخابرات منطقه لرستان

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: عملکرد اداره روابط‌عمومی این شرکت مطلوب و شایسته تقدیر است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید محمد قاسمی که در دیدار با فاطمه ایرانی مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان سخن می‌گفت، با اشاره به کسب رتبه‌ برتر روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان در ارزیابی شاخص‌ها در فصل بهار اظهار داشت: عملکرد این اداره مطلوب و شایسته تقدیر است.

وی، به جايگاه روابط عمومي‌ها در اطلاع رساني خدمات دولت به مردم اشاره و اضافه کرد: روابط عمومي‌ها در افزايش اعتماد مردم به خدمات نظام و دولت نقش موثري ايفا مي‌كنند.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با اشاره به اینکه، روابط عمومی به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفا می‌کند، تصريح كرد: ‌در اين بين روابط عمومي استانداري لرستان داراي حجم گسترده‌اي از فعاليت‌هاست كه در جهت نيل به آنها بسيار موفق عمل نموده است.

قاسمی همچنين گزارشی از فعاليت‌هاي مخابرات منطقه لرستان پرداخت و گفت: توسعه‌ي بسترهاي فناوري اطلاعات نقش موثري در اطلاع رساني به شهروندان ايفا نموده است.

در ادامه فاطمه ایرانی، مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان با قدردانی از تلاش‌های حوزه مخابرات در استان گفت :اطلاع رسانی سنگ زیربنای پیشرفت و توسعه در هر زمینه‌ای می‌باشد .

وی با اشاره به اینکه در روزهایی که امکان حضور مردم در اجتماع نیست، مخابرات به عنوان حافظان و بانیان ارتباطات در جامعه وظایف سنگین‌تری بر عهده دارند، تصریح کرد: فعالیت‌ها و عملکرد مخابرات به عینه مشهود است تا جایی‌که در دورترین نقاط در سطح روستاها هم می‌توان از اینترنت پرسرعت و خدمات مخابرات بهره‌مند شد .

در این دیدار مسئول اداره روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان از حمایت‌های دلگرم کننده مدیر منطقه نهایت قدردانی را ابراز داشت و گفت: اگر حمایت‌های همه جانبه مدیر منطقه نسبت به روابط عمومی نبود به طور قطع فعالیت‌های این اداره به عنوان ویترین سازمان نماینگر نمی‌شد.

امیر علی‌پناهی با تشریح فعالیت‌های حوزه اداره روابط عمومی منطقه افزود: بر اساس برنامه ریزی و استراتژی‌های تدوین شده، همکاران این اداره در راستای تحقق شاخص‌ها و معیارهای معین تلاش می‌کنند.

وی تصریح کرد: کسب رتبه‌ برتر روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان در ارزیابی شاخص‌ها در فصل بهار در گرو همدلی و همکاری کارکنان این اداره در یک فضای صمیمی و دوستانه است که از زحمات آنها قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/

 

برچسب: 
استانداری لرستان - فاطمه ایرانی - امیر علی پناهی - سید محمد قاسمی - شركت مخابرات لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد