شهرداری منطقه۳ مرکز لرستان صاحب ساختمان اداری می‌شود

شريفي مقدم :

شهرداری منطقه۳ مرکز لرستان صاحب ساختمان اداری می‌شود

شهرداری منطقه3 مرکز لرستان صاحب ساختمان اداری می‌شود

شهردار مرکز لرستان گفت: ساختمان اداری شهرداری منطقه۳ خرم‌آباد احداث می‌شود.

به گزارش خبرنگار زرک، محمد شریفی‌مقدم عصر امروز شنبه که در حاشیه مراسم آیین کلنگ‌زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد سخن می‌گفت، اظهار داشت: چندین سال است که شهرداری منطقه۳ مرکز لرستان فاقد ساختمان اداری است که خوشبختانه امروز با حضور مسئولان شهری و استانی این پروژه کلنگ‌زنی شد .

وی به مشخصات فنی این پروژه اشاره و اضافه کرد: ساختمان اداری شهرداری منطقه ۳ خرم‌آباد در مساحت ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع در ۴ طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال در میدان کریم‌خان زند طی زمان‌بندی مشخص احداث خواهد شد.

شهردار مرکز لرستان با اشاره به کلنگ‌زنی پارک بانوان در منطقه جنوب شهر خرم‌آباد خاطرنشان کرد: دومین پروژه شهری که امروز با حضور مسئولان کلنگ‌زنی شد، نخستین پارک بانوان در جنوب شهر است که این پروژه در پارک شهید امیری در گلدشت شرقی واقع شده که با تجهیزات کامل و با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال از اعتبارات محل شهرداری پیش‌بینی شده طی چهار ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

شریفی‌مقدم یادآور شد: پارک بانوان جهت استفاده بانوان منطقه گلدشت طراحی شده که بتوانند در یک محیط آرام و مناسب از بهترین وسیله‌های ورزشی مجهز استفاده لازم را ببرند./

 

 

برچسب: 
كلنگ زني - شهرداري خرم آباد - محمد شريفي مقدم - شهرداری منطقه۳ خرم آباد

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

آموزش اصول بازاریابی به 350 هنرمند صنایع دستی لرستان

يعقوب دالوند

فروش صنایع دستی موتور محرك تولید است و باید پذیرفت رونق این محصولات در گرو پاسخ به نیاز جامعه و نوآوری در تولید به منظور جذب مشتری است و اكنون هنرمندان باید كمر همت به خلق آثار هنری كاربردی ببندند.

به گفته كارشناسان، توجه و تامین بازار فروش برای محصولات صنایع دستی بسیار مهم است و نباید بی‌توجه به نیازهای بازارهای جهانی اقدام‌ به ساخت مصنوعات دستی نمود و باید توجه داشت صنایعی را تهیه و تولید کنیم که قابلیت کاربردی و امکان استفاده در منازل را داشته باشند.

گفتگو

بهزاد خسروی

یک اقتصاددان لرستانی معتقد است صندوق سهام عدالت یکی از بی‌نظیرترین فرصت های تاریخی برای لرستان خواهد بود چراکه ‏با کمک آن می‌توان بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کرد. در گفت‌وگوی تفصیلی زیر به چراهای وضعیت اقتصادی لرستان پرداخته شده و راهکارهای اساسی برون رفت از این وضعیت پیشنهاد شده است.

لرستان استانی با ظرفیت‌های بسیار بالاست که متاسفانه عقب ماندگی‌های این استان از شاخص‌های توسعه‌ای روز به روز بیشتر می‌شود و نیاز است تا مدیران استانی به دنبال راهکاری اساسی برای رفع این عقب افتادگی‌ها باشند.

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد