دشمنان از نیروی انتظامی حساب می‌برند

فرماندار دلفان در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دلفان؛

دشمنان از نیروی انتظامی حساب می‌برند

دشمنان از نیروی انتظامی حساب می‌برند

فرماندار دلفان، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را پرچمدار نظم و امنیت در جامعه عنوان کرد و گفت: دشمنان داخلی و خارجی از نیروی انتظامی حساب ویژه‌ای می‌برند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حشمت بهمنی روز یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دلفان که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امروز با درایت و صلابت نیروهای مسلح، امنیت در کشورمان وجود دارد و دوست و دشمن هم به آن اذعان دارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بار اصلی امنیت در جامعه بر عهده سبزپوشان بی ادعا نیروی انتظامی قرار دارد که با همه توان و قدرت خود برای نظام، امنیت و آسایش جامعه تلاش می‌کنند.

فرماندار دلفان یادآوری کرد: پلیس به عنوان یک نهاد اجتماعی می‌تواند رابط بین حاکمیت و مردم باشد، کما اینکه همواره در صحنه‌های مختلف نیز پلیس به خوبی، نقش خود را ایفا کرده است.

بهمنی با اشاره به مردمی‌بودن پلیس، اظهار داشت: همین ویژگی سرمایه بزرگی برای کارکنان ناجا به شمار می‌رود و موجب شده تا بسیاری از شهروندان برای حل مشکلات‌شان به آنها مراجعه و استمدادجویی کنند.

وی گفت: امروز نه تنها دشمنان داخلی بلکه دشمنان خارجی این سرزمین نیز از نیروی انتظامی حساب ویژه‌ای می‌برند؛ چرا که به خوبی دریافته‌اند ماموران پلیس مقتدرانه با هرگونه ناامنی و بی‌انضباطی برخورد می‌کنند.

بهمنی از نیروی انتظامی به عنوان پرچمدار نظم و امنیت در جامعه یاد کرد و گفت: امنیت پایدار بسترساز توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای بشمار می‌رود.

انتهاي پيام/

 

 

برچسب: 
هفته ناجا - فرماندار دلفان - حشمت بهمني

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ظرفیت تبدیل شدن خرم‌آباد به شهر پیاده محور

پایگاه خبری زرک ـ بتول صادقی‌مهر

محقق و مدرس دانشگاه‌های مرکز لرستان گفت: با برنامه ریزی‌ها و تامین منابع مالی، خرم‌آباد ظرفیت تبدیل شدن به شهر پیاده محور را دارد.

محمد اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار زرک با بیان اینکه کارکرد معبر پیاده در فضای عمومی شهر می‌تواند موجب تقویت رابطه اجتماعی و معنوی شهروندان شود، افزود: پیاده‌روی می‌تواند در ارتقای سطح سلامت شهروندان مؤثر باشد به نحوی که سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی شهروندان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد به دهمین دلیل است که جوامع دارای بسترهای شهری مناسب برای پیاده‌روی از مزیت شادمانی بیشتری نسبت به جوامع فاقد این مؤلفه برخوردار هستند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام