تشریح روز شمار هفته ناجا در لرستان

تشریح روز شمار هفته ناجا در لرستان

سردار محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامي لرستان

فرمانده انتظامی لرستان، روز شمار هفته ناجا در سال ۹۹ استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سردار محمد مهدیان نسب، عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا، روزشمار این هفته را تشریح و تصریح کرد: برنامه‌های امسال با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان در استان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی، به علت انتخاب این شعار برای هفته ناجا در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: در عرصه‌های مختلف زندگی بشر تغییرات اجتماعی گسترده‌ای صورت گرفته که بر حوزه امنیت عمومی اثرگذار بوده است و همچنین با توجه به شیوع و همه گیری ویروس کرونا و ضرورت تلاش جمعی برای پیشگیری و مبارزه با این ویروس منحوس موجب شد تا شعار «با هم برای امنیت و سلامت» را برای هفته ناجای امسال انتخاب کنند هرچند همکاران ما در این برهه از زمان در کنار مدافعان سلامت در ایجاد محدودیت کرونایی و رعایت فاصله اجتماعی همیشه همراه و همگام بوده است.

فرمانده انتظامی لرستان با اعلام اینکه روزهای هفته نیروی انتظامی امسال باعنوان «حفظ ارزش‌ها، ولایت‌مداری، پلیس در تراز انقلاب اسلامی» آغاز می‌شود، گفت: برنامه‌های روز یکشنبه ۲۷ مهر با شعار «اقتدار توام با رأفت، هوشمندی و خدمت صادقانه» دنبال و برای روز دوشنبه ۲۸ مهرماه شعار «مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی و توسعه امنیت» برگزیده شده است.

مهدیان نسب ادامه داد: برای روز سه شنبه ۲۹ مهر عنوان «امنیت اقتصادی، کمک به تولید، آسایش عمومی» در نظر گرفته شده و روز چهارشنبه ۳۰ مهر نیز «آموزش همگانی، نظم و قانون‌مداری، فرهنگ ترافیک» نامگذاری شده است.

وی افزود: برای پنجشنبه اول آبان‌ماه در روز شمار هفته ناجا، شعار «مرزبانی، ایثار و جوانمردی، همگامی با مرزنشینان» و برای روز جمعه دوم آبان نیز عنوان «سلامت خانواده، فضای مجازی پاک، جامعه امن» را برگزیده‌ایم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
سردار مهديان نسب - فرماندهی انتظامی لرستان - هفته ناجا

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ثبت 20مورد جدید ابتلا به کرونا در پلدختر

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از ثبت ۲۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

علی‌صفدر سیاوشی، روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته تست کروناویروس ۲۰نفر دیگر در شهرستان پلدختر مثبت گزارش شده است.

وی، افزود: تعداد موارد مثبت این شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تا امروز ۲۶مهر، یک‌هزار و ۲۴۸ مورد بوده است که این آمار یک هشدار جدی را نشان می‌دهد و ضرورت دارد مردم بیش از پیش دستورالعمل‌های کرونایی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام