به دنبال پیشگیری از تخلفات حوزه کارشناسی هستیم

حجت والیزاده در جلسه هیات مدیره کانون:

به دنبال پیشگیری از تخلفات حوزه کارشناسی هستیم

حجت والیزاده رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در دهمین جلسه هیات مدیره کانون گفت: در کنار برخورد با تخلفات کارشناسان، با در دستور کار قرار دادن برنامه‌های مختلف به دنبال پیشگیری از تخلفات حوزه‌ کارشناسی هستیم.

به گزارش پايگاه خبري زرك به نقل از روابط عمومی کانون؛ حجت والیزاده با تاکید بر اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات و تخلفات کارشناسان ناشی از جهل آن‌ها نسبت به قوانین است، اظهار داشت: با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه همه‌ی صلاحیت‌ها با حضور اساتید برجسته‌ی هر رشته به دنبال افزایش آگاهی کارشناسان و به تبع پیشگیری از تخلفات هستیم.

حجت والیزاده با اشاره به اینکه یکی از تخلفات شایع کارشناسان اختلاف گزارشات کارشناسی است بیان داشت: بعضا در مواردی مشاهده شده که یک ملک مشخص توسط دو یا چند کارشناس ارزیابی شده و گزارشات ارائه شده اختلافات فاحشی با هم دارند که این امر به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست.

وی افزود: در عین حال با کمک مشاور حقوقی کانون تلاش می‌کنیم از شأن و منزلت کارشناسان و حقوق آن‌ها دفاع نماییم./

 

 

برچسب: 
كانون كارشناسان رسمي دادگستري لرستان - حجت واليزاده

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان