به دنبال تهیه زمین برای ساختمان جدید کانون هستیم

حجت والیزاده در جلسه هیات مدیره:

به دنبال تهیه زمین برای ساختمان جدید کانون هستیم

حجت والیزاده رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری در چهاردهمین جلسه هیات مدیره که ظهر چهارشنبه دوم مهرماه ۹۹ در محل کانون برگزار گردید گفت: به دنبال تهیه زمین مناسب برای احداث ساختمان جدید کانون هستیم.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حجت والیزاده با اشاره به جذب کارشناسان جدید اظهار داشت: تا پایان سال جاری تعداد کارشناسان کانون دو برابر می‌شود و ساختمان فعلی به هیچ عنوان پاسخگوی خدمات به این تعداد نیست.

وی با تاکید بر لزوم آینده‌نگری در این حوزه بیان داشت: در همین زمینه هیات مدیره به مشاور حقوقی کانون ماموریت داده تا ضمن رایزنی با راه و شهرسازی، زمین مناسبی برای احداث ساختمان جدید کانون تهیه نماید و اقدامات خوبی هم در این زمینه صورت گرفته است.

والیزاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی بداخلاقی‌ها و جوسازی‌ها گفت: متاسفانه برخی همواره دنبال حاشیه‌سازی برای هیات مدیره هستند، غافل از اینکه عزم همکاران برای اصلاح ساختار کانون و ایجاد زمینه‌ی بهبود خدمات‌رسانی به کارشناسان جزم است و تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار نخواهند گرفت.

گفتنی است در این جلسه زمان پیشنهادی برای برگزاری مجمع عمومی سالیانه مشخص گردید تا پس از تایید شورای عالی فراخوان منتشر گردد.

کرم رضا تاج مهر/

 

برچسب: 
حجت والیزاده - کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ظرفیت تبدیل شدن خرم‌آباد به شهر پیاده محور

پایگاه خبری زرک ـ بتول صادقی‌مهر

محقق و مدرس دانشگاه‌های مرکز لرستان گفت: با برنامه ریزی‌ها و تامین منابع مالی، خرم‌آباد ظرفیت تبدیل شدن به شهر پیاده محور را دارد.

محمد اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار زرک با بیان اینکه کارکرد معبر پیاده در فضای عمومی شهر می‌تواند موجب تقویت رابطه اجتماعی و معنوی شهروندان شود، افزود: پیاده‌روی می‌تواند در ارتقای سطح سلامت شهروندان مؤثر باشد به نحوی که سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی شهروندان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد به دهمین دلیل است که جوامع دارای بسترهای شهری مناسب برای پیاده‌روی از مزیت شادمانی بیشتری نسبت به جوامع فاقد این مؤلفه برخوردار هستند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام