استراتژی مخابرات، درآمد و فروش است

مدیر مخابرات منطقه لرستان:

استراتژی مخابرات، درآمد و فروش است

سید محمد قاسمی مدير مخابرات منطقه لرستان

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: استراتژی مخابرات درآمد و فروش است.

به گزارش پایگاه خبری زرک، سید محمد قاسمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: قبلا چون بخش دولتی بودیم تمامی درآمدهای ما در استان می‌ماند و با این درآمدهای خوبی که داشتیم سال ۸۲ تا ۸۴ توسعه را انجام می‌دادیم و حقوق و دستمزدها را پرداخت می‌کردیم و خوشبختانه مشکلی نداشتیم.

وی تصریح کرد: در آن زمان استراتژی مخابرات این بود که خدمات ارائه بدهیم یعنی تلفن دایر کنیم چون اینترنت و موبایل مانند الان رواج نداشت.

مدیر مخابرات منطقه لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر عنوان سازمان ما به مخابرات منطقه لرستان تغییر کرده و الان ۵۱ درصد سهام کل شرکت مخابرات ایران که زیر مجموعه آن هستیم بخش خصوصی و ۴۹ درصد سهام مخابرات در دست وزارت ارتباطات است.

قاسمی اضافه کرد: بنابراین ما یک بنگاه خصوصی هستیم که در حال حاضر استراتژی آن درآمد و فروش است و بر این تکیه می‌کنند.

وی بیان کرد: باید سوددهی داشته باشیم بنابراین نسبت به گذشته فرق کرده‌ایم الان بخش خصوصی هستیم و باید مانند بخش خصوصی عمل کنیم و به فکر درآمدهای بیشتر باشیم.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه مخابرات سه نوع خدمات شامل تلفن ثابت، اینترنت و تلفن همراه به مردم ارائه می‌کند.

قاسمی ادامه داد: دو مخابرات ایران و ارتباطات سیار که در قالب جدا هستند ولی وقتی به استان می‌رسند خدمات‌دهی تلفن همراه را نیز انجام می‌دهیم درحالی‌که این شرکت جدای از هم هستند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
شركت مخابرات لرستان - سید محمد قاسمی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان