احداث ۶۰ سایت تلفن‌همراه در لرستان طی امسال / معارضان جبهه گیری نکنند

مدیر مخابرات منطقه لرستان خبر داد:

احداث ۶۰ سایت تلفن‌همراه در لرستان طی امسال / معارضان جبهه گیری نکنند

احداث 60 سایت تلفن‌همراه در لرستان طی امسال / معارضان جبهه گیری نکنند

مدیر مخابرات منطقه لرستان از احداث ۶۰ سایت تلفن‌همراه در استان طی سال‌جاری خبر داد و گفت: سایت‌های تلفن‌همراه هیچ خطری برای ساکنان محل ندارد و معارضان نسبت به احداث سايت جبهه گيري نكنند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید محمد قاسمی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: از این تعداد سایت تلفن‌همراه؛ ۸ سایت در مرکز لرستان، ۶ سایت در بروجرد و ۳ سایت هم در شهرستان دورود و مابقی در روستاها و اقصی نقاط استان احداث خواهد شد.

وی در ادامه به جایگاه مخابرات منطقه لرستان در رتبه بندی زیرساخت‌های ارتباطی اشاره کرد و گفت: در این رتبه بندی، سال گذشته استان رتبه سی‌ام را کسب کرد که خوشبختانه در نیمه نخست امسال با ۱۴ پله ارتقاء در جایگاه شانزدهم کشور قرار دارد.

مدیر مخابرات منطقه لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه سایت‌های تلفن‌همراه هیچ خطری برای ساکنان محل ندارد، اظهار داشت: مضرات این سایت‌ها به مراتب کمتر از گوشی‌‌های هوشمند تلفن همراهی‌ست که در طول شبانه روز کنار ما است.

قاسمی ادامه داد: در مرکز مخابراتی که بنده و همکارانم در طول روز هشت ساعت مشغول کار اداری هستیم، یک سایت وجود دارد اما هیچگونه مشکل و خطری متوجه ما نشده است؛ بنابراین از شهروندان و معارضان محل تقاضا داریم نسبت به احداث سایت جبهه نگیرند که این کار سبب عدم توسعه استان و نیز فرار سرمایه های عظیم ارتباطی از استان خواهد شد.

امیر علی‌پناهی/

 

 

برچسب: 
سيد محمد قاسمي - شركت مخابرات لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست