گازرسانی به یکصد روستای لرستان تا پایان شهریور

سرپرست شرکت گاز لرستان خبر داد؛

گازرسانی به یکصد روستای لرستان تا پایان شهریور

 گازرسانی به یکصد روستای لرستان تا پایان شهریور

سرپرست شرکت گاز لرستان از گازرسانی به یکصد روستای استان در نیمه نخست سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ کرم گودرزی در دیدار با مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تشریح عملکرد شرکت گاز لرستان گفت: در شش‌ماهه نخست امسال باوجود مشکلات شیوع ویروس کرونا ۱۰۰ روستای استان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت حفاظت از محیط زیست و گسترش رفاه در شهرستان چگنی، تصریح کرد:  گازرسانی به روستاهای این  شهرستان یکی از اولویت‌های شرکت گاز لرستان در سال‌جاری بوده و پیمانکاران شرکت در دو محور تشکن و شاهیوند با سرعت مطلوبی در حال اجرای پروژه گازرسانی می‌باشند.

سرپرست شرکت گاز لرستان افزود: با توجه به نامگذاری سال‌جاری بنام «جهش تولید» و نقش با اهمیت گازرسانی به صنایع در تحقق این مهم، با زیر ساختهای مناسب ایجاد شده و استفاده از ظرفیت خط ششم سراسری این شرکت آماده گازرسانی به کلیه صنایع واجد شرایط می باشد.

گازرسانی به روستاها موجب جلوگیری از تخریب جنگل‌ها می‌شود

در ادامه این دیدار نیز نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با  قدردانی از توجه شرکت گاز لرستان به مناطق محروم و روستاها گفت: گازرسانی به روستاها و مناطق محروم موجب جلوگیری از تخریب جنگل‌ها و مراتع می‌شود.

مرتضی محمودوند افزود: استفاده از گاز در روستاهای محروم علاوه بر آسایش و رفاه مردم در نگهداری درختان بلوط در زاگرس  که برند بسیار ممتازی برای استان محسوب می‌شود مؤثر است و باعث نجات ثروت ملی و منابع طبیعی می‌شود.

وی در ادامه پیگیر روند گازرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی شد و عنوان کرد: توجه به روستاها در بحث گازرسانی مهم بوده و شایسته است که در اولویت قرار گیرد.

علی علم/

 

 

برچسب: 
شرکت گاز لرستان - کرم گودرزی - مرتضی محمودوند - نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد